Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Как се е казвала тъщата на Адам. - Той не е имал тъща. Живял е в рая.
Семейни 2,987 прегледа
Следващ →

Още вицове

На твое място и аз бих се страхувал от инжекции в задника. Ами ако засегнат мозъка! Две приятелки си говорят: - Вчера вечеряхме с мъжа ми на свещи.. - ООООО и какво стана после???? - Ами нищо, дойде тока..... Една блондинка заминала на гурбет в чужбина, но след известно време й станало мъчно за майка й, но нямала пари, за да й се обади. Решила да иде в пощата и да помоли който е там на работа да и разреши да се обади. Там работел много млад ерген. Тя го помолила и той и казал че ще може само ако иде с него в другата стая. Там той си свалил гащите и и казал: — Давай! Тогава блондинката започнала да вика: — Ало, ало, ало, мамо, чуваш ли ме добре?… Говорят две приятелки: - Оооо, каква чудесна рокля! А твоя размер нямаше ли? Габровец и търновец чупели орехи и си говорели. Търновецът попитал: - А бе, вие габровците нали сте голяма работа, какво правите с черупките от орехи? Габровецът го изгледал и казал: - Продаваме ги на търновци да си варят чорба от тях.