Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Градска девойка за пръв път от години на гости на баба си. - Бабоо, а къде може тука да се ходи нощно време? - Е в тая кофа ..
Разни 2,154 прегледа
Следващ →

Още вицове

Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш Радио "Москва" излъчва 3 вида новини: верни, вероятни и неверни. В първата графа влиза "Точно време", във втората - "Прогнозата за времето", а в третата е всичко останало! Зайо и Вълчо отишли на една железопътна линия. Вълкът легнал и казал на заека: - Ако идва влака, да ме събудиш! Дочула се свирката на влака, но заекът заеквал и започнал: - И-и-и... как го размаза! Дядо се загубил в гората. Лутал се час, два, три... На четвъртия срещнал човек. - Слава Богу,че те видях! От 4 часа съм се загубил в тая гора! - И защо се радваш? Аз пък се загубих преди два дена! В един офис постъпила на работа нова секретарка. Един ден тя видяла, че ципът на шефа е разкопчан и тактично казала: - Сър, вратата на казармата е отворена. Шефът решил да се пошегува и на следващият ден казал на секретарката си: - Госпожице, когато видяхте, че вратата на казармата е отворена, дали случайно не видяхте и един млад войник да стои на пост? Секретарката отговорила: - О, не, сър! Видях само един изтощен дребничък ветеран, който седеше отчаяно върху две смачкани торби!