Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мъж подал реклама във вестника: "Търся съпруга". Следващия ден получил стотина писма. Всичките пишели едно и също: "Вземете моята".
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Две блондинки се срещат на гарата. - Какво правиш тук? – попитала едната. - Чакам влака . - Кой влак? - Ми този в 17.15. - А ма ти не прочете ли, че той работи само в празнични дни? - Ми да. Аз днес имам рожден ден.
Блондинки
03.10.2017
3,072 прегледа
Следващ →
Още вицове
Знаете ли, че заплатата на шефа на "Софийска вода"(68000лв) е около 34 пъти по-висока от президента ма България(
- Мамо, защо Иванчо все ме дърпа за плитката? - Ами те малките момчета по този начин изразяват симпатията си към малките момиченца! - Да, ама той ме дърпа още преди да ми дойде оргазъма...
Седи мъж в бара и пие уиски. Покрай масата му минава монахиня. Приближава се към него и казва: - Как може да пропиляваш живота си в това пристанище на разврат и блудства! - Ама няма никакъв разврат тука, сестра... - Ана! - гневно отговаря монахинята. - Да, сестра Ана, всичко е нормално, просто си седя тука и си пия... - И това е противно на Господа... - Стига, бе, сестра Ана, пробвай и ще видиш.... - Не! - възмутено отговаря монахинята. - Как може да си сигурна, когато не си опитала. Дай да ти поръчам едно пиене.... - Да, да, да видят всички как монахиня се налива с алкохол... - Няма, бе! Ще кажа на бармана да го сложи в чаша от кафе. Монахинята неохотно се съгласява. Мъжът отива на бара и поръчва: - Две уискита, едното в чаша от кафе! Барманът се обръща към него и пита: - Кво, пак ли сестра АНА?
Директор към подчинен: - Оплаквате се от кризата, влошаване на живота заради икономическото положение...А междувпрочем заплатата ви е със 25 процента повече!!! - Извинете, по-висока спрямо коя година? - Спрямо следващата...
Вече има резултат от работата на големия адронен колайдер - някъде се е появила огромна черна дупа...и в нея изтичат световните финансови средства.