Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две блондинки се срещат на гарата. - Какво правиш тук? – попитала едната. - Чакам влака . - Кой влак? - Ми този в 17.15. - А ма ти не прочете ли, че той работи само в празнични дни? - Ми да. Аз днес имам рожден ден.
Блондинки 3,072 прегледа
Следващ →

Още вицове

Знаете ли, че заплатата на шефа на "Софийска вода"(68000лв) е около 34 пъти по-висока от президента ма България( - Мамо, защо Иванчо все ме дърпа за плитката? - Ами те малките момчета по този начин изразяват симпатията си към малките момиченца! - Да, ама той ме дърпа още преди да ми дойде оргазъма... Седи мъж в бара и пие уиски. Покрай масата му минава монахиня. Приближава се към него и казва: - Как може да пропиляваш живота си в това пристанище на разврат и блудства! - Ама няма никакъв разврат тука, сестра... - Ана! - гневно отговаря монахинята. - Да, сестра Ана, всичко е нормално, просто си седя тука и си пия... - И това е противно на Господа... - Стига, бе, сестра Ана, пробвай и ще видиш.... - Не! - възмутено отговаря монахинята. - Как може да си сигурна, когато не си опитала. Дай да ти поръчам едно пиене.... - Да, да, да видят всички как монахиня се налива с алкохол... - Няма, бе! Ще кажа на бармана да го сложи в чаша от кафе. Монахинята неохотно се съгласява. Мъжът отива на бара и поръчва: - Две уискита, едното в чаша от кафе! Барманът се обръща към него и пита: - Кво, пак ли сестра АНА? Директор към подчинен: - Оплаквате се от кризата, влошаване на живота заради икономическото положение...А междувпрочем заплатата ви е със 25 процента повече!!! - Извинете, по-висока спрямо коя година? - Спрямо следващата... Вече има резултат от работата на големия адронен колайдер - някъде се е появила огромна черна дупа...и в нея изтичат световните финансови средства.