Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един мъж отива на лекар и казва: -Докторе, довечера имам среща с една мадама и ме е страх да не се изложа, дай ми нещо за по-сигурно. -Ясно, вземи това хапче и утре ела да ми кажеш как си се представил и дали си доволен - казал доктора и му дал една Виагра. На другата сутрин човекът пак отива при лекаря , както са се разбрали, щастлив , доволен и леко изморен. Лекарят го пита със самодоволна усмивка: -Е , как беше снощи, доволен ли си? -Страхотно беше, направо невероятно, цели седем пъти! -Цели седем? - учудил се доктора от успеха - А как беше мадамата, тя доволна ли е ? -Ааа, мадамата..... ами тя не дойде!
Други 2,433 прегледа
Следващ →

Още вицове