Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Две бълхи се напили и едната казала: - Пеша ли ще се върнем или ще си вземем котка?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Годеници
- Скъпа, ако се оженя за теб, баща ти ще ми купи ли нова кола? - Да. - А ще ни купи ли хубава къща? - Да. - А ще ме назначи ли за заместник-директор във фирмата му? - Да. - Скъпа, ще се ожениш ли за мен? - Не.
Годеници
03.10.2017
8,726 прегледа
Следващ →
Още вицове
В гората отворили секс-магазин. Огромна опашка от сутринта. Зайо си пробива път нетърпеливо: - Може ли да мина, може ли да мина... - Зайо, на опашка има ред, отиди най-отзад! - ядосал се мечокът. Зайо пак пробва: - Може ли да мина, може ли... - Зайо, хайде на опашката,а? - Озъбил се вълкът. Зайо е упорит: - Може ли да мина, може ли, извинете... - Слушай, я не ме нервирай и се нареди отзад! - Сопнал се лъвът. Заекът тъжно си казал: - И днес няма да мога да отворя магазина...
Мъж води за първи път жена си на лов и и казва: - Каквото и да стане помни. Най-важното е да спориш. Дори и да не си права ще държиш докрай че ти си уцелила. Разделили се и след време мъжът чува страхотен спор. Приближава се и вижда как жена му спори с ловец. Накрая се чува гласът на човека: - Добре, съгласих се най-после. Ти уцели елена, но поне ми дай да си взема седлото...
Мъжете са като тоалетни. Или са заети или са осрани!
Една жена се оплаква на приятелката си от семейния живот: — По цял ден се занимавам само с чистене… Мия чиниите, мия пода, мия прозорците… — Ами мъжа ти? — А, само това оставаше… Той сам си се мие.
- Скъпи, идва някакъв човек, който твърдеше, че е твой близък роднина и можел да го докаже. - Остави, това е бил някой идиот! - Възможно е, но той каза, че има и други доказателства!