Трима луди,в лудницата,пробват ги дали са се излекували...Пейката е боядисана и има табела...сяда първия,втория...третия си слага вестник и така сяда...психиатърът го пита "Защо сложи този вестник,умнико?" , а той отговаря "Ами,за да ми е по-високо!!!"
Двойка влюбени се целуват на дивана. По някое време младежът пристъпва към по-решителни действия и бута девойката по гръб.
- Почакай! - казва тя, - не е ли по-добре след сватбата?
- Знам ли… Ами ако мъжът ти се случи някой ревнивец?