Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъж отива на гости при сестра си. На вратата го посрещат племенниците му: - Чичо, чичо, донесе ли ни бонбони? - Знаете ли, дечица, шоколадови бонбони нямаше, а карамелени не исках да ви купувам. След една седмица чичото идва отново. - Чичо, чичо, донесе ли ни бонбони? - Не, дечица. Шоколадовите бяха свършили, а карамелени не исках да ви купувам. - Нищо, чичо, следващият път ни купи карамелени, ние и на такива сме съгласни... - Какво!!!! Това не може да се случи никога!!!! Докато чичо ви е жив, вие сте длъжни да ядете само шоколадови бонбони....
Тъпизми 5,126 прегледа
Следващ →

Още вицове

Любовта е като апандисита... Разбираш, че я е имало едва когато те заболи... И когато я изгубиш разбираш, че не ти е била нужна! - Какво ще прави сега Георги Коритаров? - Ще се върне да работи отново за радио Свободно Европа. Двама приятели си говорят: -Абе женати като прави секс вика ли? -Еми вика.... -Ми хайде да ме викне и мене другия път като прави секс. Форт някъде в Дивия запад. Белите са се укрепили вътре и чакат да ги нападнат индианците. Командирът на форта казва на индианския съгледвач, който работи за белите: - Прериен вълк, опитай да разбереш колко индианци ни нападат. Оня ляга на земята, долепя ухо до пръстта и казва: - 200 човека са, всичките на коне, боядисани в цветовете на войната. Вождът е яхнал дорестия си кон на бели петна, помощникът му е на сива кобила. Шаманът и той е с тях. Командирът е поразен: - И ти разбра всичко това само като се вслушваш в тропота на копитата им? - Не, капитане. Видях ги през процепа под портата. Благодарение на рейтингите, децата сега знаят, че интересното кино има цифричките 16+ и си заслужава гледането!