Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Трима дебели германци били в България.Искали да научат бълг.език.Отишли на пазар и чули едни деца да им викат ТРИМА ДЕБЕЛИ ГЕРМАНЦИ.......Те научили това!На другия ден пак отишли на пазар там чули ЗА ДВА ПАКЕТА СЕМКИ..... И това научили!Били на кино и там чули РАЗ,ДВА,ТРИ БУМ В СТЕНАТА!!!И това научили.Имало мач и чули някви да викат УРА УРА УРА!!!И това научили!!След няколко дена видели една умряла жена на улицата!Полицая ги питал:Кой уби тази жена?-те му отговорили.ТРИМА ДЕБЕЛИ ГЕРМАНЦИ,ТРИМА ДЕБЕЛИ ГЕРМАНЦИ!!За какво я убихте?ЗА ДВА ПАКЕТЯА СЕМКИ,ЗА ДВА ПАКЕТА СЕМКИ!!Полицаят ги пита:Как я убихте?РАЗ,ДВА,ТРИ БУМ В СТЕНАТА!!!Полицаят им вика:Отивате в затвора!!УРА,УРА,УРА!!!!!
Тъпизми 6,209 прегледа
Следващ →

Още вицове

Конфуций е казал: - Владей кунг фу и внимавай какво си пожелаваш, защото може да се сбъдне, а Чък Норис дебне! А мъдрите Българи са казали: - Внимавай какво си пожелаваш, защото баща й може да те пребие, но дойде ли ти тя в къщата, и Чък Норис не може да ти помогне. Втори ден нямам интернет. Мъча се: какво ли правят без мен? Скучаят ли? Чакат ли ме? Събра ли се представители на ЕС от Германия, Франция и Великобритания да решават дали Турция може да влезе в ЕС или не. Французинът казва: - Мисля, че може да опитаме. - Може, - съласил се немеца. - Аз съм съгласен с Вас, но за начало нека да се посъветваме с България, - казал англичанина. - Разправят, че играеш в местния отбор? - Да. - И колко гола имаш? - Над двеста. - Охо! Сигурно си най-добрият нападател? - Не, най-лошият вратар. - Добър ден! - Добър ден! - Малборо има ли? - Да. - Какво? - Има само леко...Все пак сме аптека!