Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Жена на мъжа си: - Какъв бардак е в багажника ти, просто ужас! Той отговаря: - Ти си погледни в чантата!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Свободна ли сте тази вечер? - обръща се един клиент във фризьорския салон към маникюристката. - Идея си нямам, - отговаря тя, - питайте мъжа ми, който сега ви бръсне.
Разни
03.10.2017
1,704 прегледа
Следващ →
Още вицове
Учениците в Иванчовия клас били много послушни и не можели да го понасят, защото постоянно изтърсвал по някоя глупост. Един ден дошъл инспектор и учениците се наговорели, ако Иванчо изтърси някоя глупост всички да напуснат демонстративно стаята. Започнал часа и всички дигали ръка да прочетат домашното. Най-накрая дошъл ред на Иванчо. Той станал и изтърсил: - Зад училище има публичен дом. Всички си взели шапките и напуснали стаята. В същия момент Иванчо извикал: - Чакайте бе той още не е отворен!!!
Жена върви по улицата с разкопчана блуза. Спира я един минувач. - Извинете, госпожо, но гърдите ви висят навън. Тя поглежда надолу и изпищява: - Боже мой, забравих бебето в рейса!
Собственик на секънд-хенд магазин се оженил за бившата жена на негов приятел.
Хомосексуалист влиза в магазин и казва на продавача: - Една палка салам. - Да ви я нарежа или я искате цяла? - Да я нарежеш??!!! Абе моят задник, да ти прилича на касичка....
Двама играли цяла нощ на покер и на сутринта единия - обран до дупка - попитал: - Не мога да разбера, защо все ти печелиш? - Ами защото ти все губиш!