Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Днес не ми валви... - Защо? Какво се е случило? - Пловалих се на конкулс за телевизионен говолитвл. - И защо? - Казаха ми че съм плешив...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Тъпизми
Един кон влязъл в бара, поръчал си една бира и казал: - Е и какво като съм кон?!?
Тъпизми
03.10.2017
2,281 прегледа
Следващ →
Още вицове
По време на Втората световна война взели един циганин в казармата. Неочаквано по време на решаващата битка боеприпасите свършват. Капитанът отчаяно отива при циганина: - Манго, ето ти три гранати и една каска, искам да се опиташ да удържиш положението докато се вьрнем с боеприпаси. Циганинът му казал: - Я по-добре ми дай три каски и една граната! Дал му ги капитанът. Върнал се след време с боеприпаси, гледа и не може да повярва на очите си: от едната страна пушките, от другата дрехите, по средата германците стоят голи и тракат с зъби. А пред тях циганинът: - Тука има, тука нема, кой ще познае къде е гранатата?
Пиенето не е детска работа. Особено в това топло време.
Няколко нови парашутисти си говорят: - Най-страшно е да скочиш за първи път! - Не, по-страшно е втория път, като знаеш какво те чака... Намесва се инструкторът: - Нищо не знаете, момчета... Най-страшен е последният скок.
Рамбо отново тръгна и по нашите кина. Оказва се, че с една пенсия да се живее е трудно даже в Америка.
Млада, бременна програмистка седи в кухнята и плаче. Майка и мърмори: - Как можа, бе Марче? Как посмя да го направиш? Програмистката през сълзи: - А, той обеща да стане регистриран потребител...