Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един кон влязъл в бара, поръчал си една бира и казал: - Е и какво като съм кон?!?
Тъпизми 2,281 прегледа
Следващ →

Още вицове

По време на Втората световна война взели един циганин в казармата. Неочаквано по време на решаващата битка боеприпасите свършват. Капитанът отчаяно отива при циганина: - Манго, ето ти три гранати и една каска, искам да се опиташ да удържиш положението докато се вьрнем с боеприпаси. Циганинът му казал: - Я по-добре ми дай три каски и една граната! Дал му ги капитанът. Върнал се след време с боеприпаси, гледа и не може да повярва на очите си: от едната страна пушките, от другата дрехите, по средата германците стоят голи и тракат с зъби. А пред тях циганинът: - Тука има, тука нема, кой ще познае къде е гранатата? Пиенето не е детска работа. Особено в това топло време. Няколко нови парашутисти си говорят: - Най-страшно е да скочиш за първи път! - Не, по-страшно е втория път, като знаеш какво те чака... Намесва се инструкторът: - Нищо не знаете, момчета... Най-страшен е последният скок. Рамбо отново тръгна и по нашите кина. Оказва се, че с една пенсия да се живее е трудно даже в Америка. Млада, бременна програмистка седи в кухнята и плаче. Майка и мърмори: - Как можа, бе Марче? Как посмя да го направиш? Програмистката през сълзи: - А, той обеща да стане регистриран потребител...