Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Попитали радио Ереван: От какво се страхува младия съпруг? - Да не му изневерят! А младата съпруга? - Да не я хванат!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Тъпизми
- Чарлз, нещо ми убива в обувката! Виж какво е! - Камъче, сър Джон. - И какво прави това камъче в обувката ми? - Убива ви, сър Джон.
Тъпизми
03.10.2017
2,396 прегледа
Следващ →
Още вицове
Димитър Пенев за Австрия: — Познавам австрийците, много добър отбор. Бил съм и на стадионът им – „Кратера“ (всъщност Пратера). Около него има много люлки.
Един човек влязъл в зоомагазин и попитал за цената на един папагал. - 100 лв - казал продавачът. - А не е ли малко скъпичко? - учудил се клиентът. - Не, защото папагалът знае чужд език! - А този до него колко струва? - 200 лв. - Малееее....???? - Но този папагал знае два чужди езика! - Ами третият колко е? - 300 лв! - Еееееее, той да не знае три езика???? - Не, но другите два папагала му викат "ШЕФЕ"!!!
Всички викат - понеделник, понеделник...кофти ден... А между впрочем, след седемнадесет понеделника е ЛЯТО:-)!!!!
Програмист се разхожда в планината. Огледал заобикалящата го природа и си казал: - Каква яка графика!
Един ден една блондинка отива на работа. Шефът я попитал: — Защо си толко бледа? — Защото разбрах, че майка ми е починала! – отговорила блондинката. — Ако искаш да те пусна от работа? – попитал шефа. — Не, но все пак благодаря! – отговарила блондинката. След няколко часа блондинката казала: — Какво нещастие майката на сестра ми също е починала!