Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Скъпи, къде си? — На лов. — А кой диша там така тежко? — Една мечка.
Семейни 2,887 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж се прибира в къщи раздърпан и с кръв по дрехите. - Къде беше? - попитала разтроено съпругата му. - Ами както се прибирах видях двама да бият един. - И какво стана? - попитала развълнувана жената. - Спукахме го от бой. - Хайде, скъпи дами, 2-ри размер, 3-ти размер. Прекрасни, секси, почти без пари! - А нямате ли 0 номер - свенливо пита ученичка. - Госпожице, тапети лепят две преки надолу. Хайде, на хубавата стока! 2-ри, 3-ти, дантелени, секси! - Нямате ли първи номер - пита дама. - Госпожице, копчета пришиват една пряка надолу. Хайде хубавата стока! - Нямате ли 4-ти номер? - Госпожо, палатки продават на сергията зад мен! В центъра на океана трети ден се носи малка лодка, в която седи мъж заобиколен от десет красиви голи жени...Всичко мрачно гледат във водата, мъжът за пореден път тъжно въздъхва: - Само още веднъж да я хвана златната риба - главата ще й откъсна! Това ли ми беше желанието: секс с най-хубавите жени в тиха романтична обстановка... "Левски" играят с "ЦСКА" и съдията показава червени картони на всички от "Левски" още през първото полувреме, само Гонзо виси с жълт картон. За нещастие на чорбата обаче Гонзо бил в добра форма и... Прибрал се той в съблекалнята на полувремето и започнал да разправя на съотборниците: - Мачът върви добре, прилагам им плътна преса по целия терен и най-накрая ги натиках в тяхното наказателно поле! То бетон, бетон, ама най-накрая им вкарах гол! И сега водим с 1:0! Останалите футболисти решили, че мачът е решен и отишли не ресторант да празнуват победата. Свършил мачът и Гонзо отишъл в ресторанта при другите. - Как свърши мачът? -попитали го другите. - 2:1 за нас ама мачът беше на косъм!!! - Как така бе, нали ги утрепа от бой?! - Абе аз ги утрепах, ама 15 минути преди края на мача при 2:0 за нас съдията ме изгони за втори жълт картон... - Защо всички ирански младежи носят мустаци? - Искат поне малко да приличат на своите майки.