Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Над бездната в Мория Балрогът и Гандалф се гледат адски злобно... Гледат си се те и по едно време Гандалф вади нещо, от незнайно къде... Балрогът гледа - лула, Гандалф почва да я тъпче с пушилист и пак започва да гледа Балрога... По едно време Гандалф казва нагло: Да имаш случайно огънче?
Бисери 3,194 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ученик Х: - Госпожо, не ме удряйте по ухото, че ще ослепея! Две блондинки си говорят и едната казала на другата. - Абе как ги крадат тези самолети? Като те са толкова големи. - Ти си много тъпа. Не виждаш ли, че като излетат стават малки. "Мисля, че не ме уважава.." - си помисли момичето отново препрочитайки sms на телефона си: "петя, върви на ...!". "Написал ми е името с малка буква!" си помисли тя. Каква е приликата между слънцето и тъщата? Че и двете не можеш да ги гледаш! Вървял си Иванчо към ТУ. Стигнал и що да види, няма го! На мястото на ТУ само една поляна и на нея кротко си пасат овци. Пита Иванчо овчаря: - Къде е ТУ? - ТУ изгоря - отговаря овчарят. - Моля?! - ТУ изгоря - отговаря овчарят. - Моля?! - ТУ изгоря - отговаря овчарят. - Моля?! Овчарят се ядосал: - Стига с това моля, ти глух ли си или какво? - Не, просто ми и приятно да ми го повтаряте...