Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Група овчари в планината си пасат овцете. Един ден идва един журналист за да види как живеят , пита ги това-онова и накрая не издържа и задава основният въпрос: -Абе вие тука как издържате без жени , като ви се до е/бе какво правите? -Как какво , хващаш една овца и е/беш колкото искаш. -Ама то така може ли , не е ли кофти? -Що де е кофти бе , същото е както със жена , пробвай ако не вярваш! На дупил нашия човек една овца и е/бе ли е/бе. Да , ама по едно време гледа как всички се заливат от смях. Ядосал се той и им вика: -Що се смейте , бе , нали и вие така ги е/бете? -Така е , ама ти взема , че избра от всички най-грозната!
Овчари 11,557 прегледа
Следващ →

Още вицове

Американски бар. Влиза мъж и поръчва две чаши уиски. Барманът: - Защо пък две? Мъжът: - Разбирате ли, имам приятел, който е много далеч, винаги поръчвам по две чаши, все едно, че той е тук до мен. Историята се повтаря няколко години, докато веднъж мъжът се появява и поръчва само една чаша уиски. Учуден барманът пита: - Винаги поръчваш по две чаши, а сега една. Да не се е случило нещо с приятеля ти? - А, нищо му няма, ама аз отказах пиенето... - Какво е икономическа реформа? - Това е инфекция в протеза. Жена върви по коридора на психиатрията. На една маса седят трима луди и играят на домино. Жената стига до някаква врата, хваща дръжката, дърпа - вратата не се отваря. Тръгва да си ходи, а единия луд се обажда: - Дръпни по-силно! Връща се жената, дърпа по-силно - резултата е същият. - Абе, силно дърпай! Дърпа пак - нищо. Обръща се към лудия и казва: - Ами заключено е! - Ама ти искаш да влезеш ли? Аз пък си помислих, че ти трябва дръжката… - Заведенията за бързо хранене са много вредни. - А на мен докторът ми ги препоръча. - Не може да бъде. - Да, опита, как жена ми готви и ми ги препоръча. Бизнесмен си е наел нов бодигард и му казва: - Започвате работа от понеделник. Тогава откриваме новия склад за алкохол и ще пийнем. - Но аз съм спортист и не пия. - Тогава елате във вторник. Имаме годишнина на салона за масажи, поканил съм приятели, ще има много момичета и ще се забавляваме. - Но аз съм женен и не изневерявам на жена си. - Елате направо в сряда. Ще получим новата партида наркотици и ще ги опитаме. - Казах ви, че съм спортист и не вземам наркотици. А какво ще правим в четвъртък? - За вас не знам, но аз тогава ще съм с друг бодигард.