Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Летят си два балона. Единят вика: - Внимавай! Кактуссссссссс.......
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Овчари
И вълкът сит, и агнето цяло. Вечна памет на овчаря!
Овчари
03.10.2017
10,044 прегледа
Следващ →
Още вицове
Млада невяста се прибира от гости при майка си и минавайки през гората я засрещнал един разбойник и я изнасилил. Станали вече пооправили се и разбойник я пита: -Ами сега като се прибереш какво ще кажеш на мъжа си защо си закъсняла толкова -Ще си му кажа самата истина-хвана ме един разбойник и ме изнасили 3 пъти -Ма как така ма моме нали беше само 1 път-дърпа се разбойника -Ама чакай де аз още не съм си тръгнала!
Около пиян, който е паднал от третия етаж, се събрали хора. - Какво се е случило? - пита дотичалия полицай. - Не зная - казал пияния ставайки - аз сега идвам.
Иванчо и Марийка си имали черно котенце. Много си го обичали, но то ненадейно изчезнало. Веднъж обаче Иванчо отишъл в класа на Марийка в голямото междучасие и още от вратата превъзбудено викал: Марийке, Марийке, намерих котенцето! Учителката ни го е взела и си го е скрила под полата! -Сигурен ли си, че това е нашето котенце? -Много прилича но пак ще проверя! На следващото междучасие Иванчо идва разочарован: -Не, Марийке, не е нашето котенце! На нашето цепката на устата му беше настрани а на нейното е надолу!
Бирата е много хубаво питие, има само един недостатък - свършва!
Нашият въздух има едно предимство - виждаме какво дишаме!