Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
И вълкът сит, и агнето цяло. Вечна памет на овчаря!
Овчари 10,044 прегледа
Следващ →

Още вицове

Млада невяста се прибира от гости при майка си и минавайки през гората я засрещнал един разбойник и я изнасилил. Станали вече пооправили се и разбойник я пита: -Ами сега като се прибереш какво ще кажеш на мъжа си защо си закъсняла толкова -Ще си му кажа самата истина-хвана ме един разбойник и ме изнасили 3 пъти -Ма как така ма моме нали беше само 1 път-дърпа се разбойника -Ама чакай де аз още не съм си тръгнала! Около пиян, който е паднал от третия етаж, се събрали хора. - Какво се е случило? - пита дотичалия полицай. - Не зная - казал пияния ставайки - аз сега идвам. Иванчо и Марийка си имали черно котенце. Много си го обичали, но то ненадейно изчезнало. Веднъж обаче Иванчо отишъл в класа на Марийка в голямото междучасие и още от вратата превъзбудено викал: Марийке, Марийке, намерих котенцето! Учителката ни го е взела и си го е скрила под полата! -Сигурен ли си, че това е нашето котенце? -Много прилича но пак ще проверя! На следващото междучасие Иванчо идва разочарован: -Не, Марийке, не е нашето котенце! На нашето цепката на устата му беше настрани а на нейното е надолу! Бирата е много хубаво питие, има само един недостатък - свършва! Нашият въздух има едно предимство - виждаме какво дишаме!