Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пияница пребил полицай и звъни на 112 в полицията. Те вдигат и той казва: - Ало, това 112 ли е? Те му отговорили: - Да! И той им казва: - Е вече сте 111...
Пиянски 6,332 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама си приказват: - Къде ще ходиш на почивка тази година? - На Кушадасъ, че за Созопол нямам толкова пари... Учителка отива при директора и казва: - Край! Напускам или ми увеличете заплатата! Директора: - Ама какво е станало, Иванова? Учителкатата: - Как какво? Моите деца отнякъде научили, че е нормално да се хранят по три пъти на ден! - Иванчо - казва учителката- днеска домашнотото ти е много добре направено. Надявам се че никой не е помагал на баща ти? 56 процента от българите искат да се отворят всички досиета, другите 44 процента се срамуват гузно... Стояли си две момчета на улицата - едното добро, а другото лошо и плюели едно в друго. Доброто уцелило 9 пъти, лошото 5... Минал човек, предупредил ги, че не е красиво да се плюят. Тогава те започнали да плюят по него. Доброто го улучило 12, а лошото - само 2 пъти. ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!