Двама колеги Х и Е отишли заедно на командировка, но поради проблем с резервацията им и двамата трябвало да спят в една стая. Настанили се те и вечерта запили здраво в кръчмата. Рано сутринта се събудили и Х. се обърнал към Е.
- Едно на нула !!
- Моля ! - не проумял Е.
- Абе, едно на нула! Ти така се беше натряскал вчера , че се възползвах и те праснах отзад !!
Е. само стиснал зъби но тъй като наистина нищо не си спомнял си замълчал.
Минал един и месец и отново двамата заедно в командировка и отново проблем със стаите и отново пиянска вечер. На сутринта Е. към Х.
- Едно на едно !
- Моля ? - попитал Х.
- Абе едно на едно !Предния път нали си спомняш, е сега пак така ама аз тебе!
- Абе идиот , аз се само се шегувах!
- А-а-а-а , ами така кажи де ! В такъв случай - Едно на Нула !!
Един хомосексуалист влязъл в бар, приближил се към мъж и казал:
- Ще ти дам двайсет долара, ако се съгласиш да те изчукам!
Мъжът се обърнал към него и извикал:
- Тъпо копеле! Изчезвай от тук!
Хомосексуалистът отишъл при следващия със същото предложение, но той също го отпратил:
- Изчезвай, повръща ми се от теб.
Така хомосексуалистът стигнал до някакъв пияница в ъгъла, който се съгласил. Двамата излезли в двора отзад. Хомосексуалистът се заел здраво със задачата си, но в един момент пияницата се издрискал здраво.
- Господи, защо го направи? - извикал хомосексуалистът.
- Какво, твърде бързо ли свърших? - попитал невинно пияницата.