Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Сега нека да излязат две двойки с по двама души! Реплика на Къци Вапцаров
Разни 2,437 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Аз съм дебела, и почти никой не ме обича! - Не е вярно, не говори така! - Как? - "Почти". - Какво става? По радиостанцията ти съобщи, че само един човек е сгазен, а вътре са четирима! Шофьорът на "Бърза помощ" се оправдава: - Останалите ги сгазих аз по пътя... Едно коте се разхождало в парка, когато минало покрай едно езерце. То погледнало натам и забелязало във водата малка наденичка. Котето много се зарадвало и понеже водата била плитка то протегнало лапичката си, издърпало наденичката и я изяло. На следващия ден докато котето се разхождало, то пак погледнало в езерцето. Там имало друга наденица, само че по-голяма. Този път се наложило котето да пъхне целия си крак във водата за да я извади. След това я изяло. На следния ден нещата се повторили, но този път наденицата била огромна и била на дъното на езерото. Изглеждала много апетитна, но била толкова надълбоко, че котето наистина трябвало да се понапъне за да я извади, и тогава то паднало... Поуката от историята е: Колкото по-голяма е наденичката, толкова по-мокро е котето! Когато Чък Норис иска да се посмее, той чете Рекордите на Гинес. На масата на великият физик Нернст стояла епруветка с ограничено съединение дифенилметан, чиято температура на топене е 26C. Ако в 11 часа сутринта препаратът започвал да се топи, Нернст казвал: - Срещу природата не се рита! След което отвеждал учениците си на гребане и плуване.