Полицай спира последен модел на ауди за превишена скорост, шофирано от млада красива блондинка.
- Извинете, твърде бързо ли карах, г-н полицай?
Полицаят поглежда радара и казва:
- Ами, всъщност не. Просто ниско летяхте.
- Две блондинки се возели на моторна лодка в едно езеро. Изведнъж мотора се развалил и те се удавили.
- Защо са се удавили?!
- Защото слезнали да бутат!