Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Пътуват националния отбор по футбол и националния отбор по борба в двутежен автобус. Долу футболистите купонясват! Ядене, пиене, танци... Горе борците загасили лампите и се свили на седалките. Отива при тях Емо Костадинов: - Хайде бе, момчета, отпуснете се! И вие се повеселете малко! Я вижте какво става долу, на първия етаж! - Да! На вас ви е лесно! Имате си шофьор! А ние като си нямаме?!
Разни 1,494 прегледа
Следващ →

Още вицове

Когато работя върху някоя книга или върху разказ, започвам да пиша всяка сутрин, още щом се съмне. Няма кой да ми пречи, хладно е или дори студено, а аз се залавям за работа и се стоплям, докато пиша.Ърнест Хемингуей Продавам лаптоп Тошиба, вече не шиба... Всички знаете какво е "циганска баница", но знаехте ли,че патешките шийки са "цигански кебапчета"? Имало една ламя която се разхождала в гората срещнала Кума Лиса и я питала -Коя си ти ма?-питала ламята. -Такова аз съм Кума Лиса! -Няма Кума няма Лиса утре на полянката в един часа ща ям ВЪПРОСИ? -Няма! Продължила ламята вижда Кумчо Вълчо! -Кой си ти ла? -Такова аз съм Кумчо Вълчо! -Нама Кумчо няма Вълчо утре ща ям ВЪПРОСИ? -Нама! Продължава тя и вижда Баба Меца. -Коя си ти ма? -Такова аз съм Баба Меца! -Няма Баба няма Меца утре на полянката ща ям ВЪПРОСИ? -Няма! Среща Зайо,Байо. -Кой си ти ла? Зайо ,Байо! Няма Зайо няма Байо ВЪПРОСИ? Да един. -Казвай? -Може ли да не дойда? -Разбира се нали за това ме наричат добрата ламя Баба Спаска. Клиент в ресторантче се оплаква: - Имам муха в супата! - Вие за 80 стотинки пиле ли искате?