Влиза Стария трапер в бара.
- Ти - посочва един - искаш ли да пиеш със Стария трапер?
- Не, не искам.
Следват пушечни изстрели. Пак (към друг).
- Ти искаш ли да пиеш със Стария трапер?
- Искам, искам.
Пак пушечни изстрели. Стария трапер отива на бар-плота.
- Барман, едно двойно уиски. При Стария трапер няма "искам-не искам".
Пътуват националния отбор по футбол и националния отбор по борба в двутежен автобус. Долу футболистите купонясват! Ядене, пиене, танци...
Горе борците загасили лампите и се свили на седалките. Отива при тях Емо Костадинов:
- Хайде бе, момчета, отпуснете се! И вие се повеселете малко! Я вижте какво става долу, на първия етаж!
- Да! На вас ви е лесно! Имате си шофьор! А ние като си нямаме?!