Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мутра влиза в книжарница и пита: - Имате ли книги? - Имаме - това, което виждате, са книги. - Супер! Дайте четири! - Някакво по-леко четиво ли? - пита продавачката. - Абе давай к`вото има, аз съм с джипа.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Две блондинки стоят и играят на покер. По едно време едната казва: - Шах и мат! другата: - Уф! Това да не ти е баскетбол!
Блондинки
04.10.2017
9,148 прегледа
Следващ →
Още вицове
Пред децата е Бойко Борисов. Разказва за пожарникарския живот. Накрая пита: - Деца, имате ли въпроси? Иванчо вдига ръка: - Имам три въпроса: 1) Защо хората в страната са толкова бедни? 2) Защо храната и бензина у нас непрекъснато поскъпват? 3) Защо се нарушават правата на човека? ББ се изпотява, но точно в този момент бие звънеца и децата се втурват навън. След междучасието ББ отново пита децата имат ли въпроси. Петърчо вдига ръка: - Имам пет въпроса: 1) Защо хората в страната са толкова бедни? 2) Защо храната и бензина у нас непрекъснато поскъпват? 3) Защо се нарушават правата на човека? 4) Защо звънеца би 20 минути по-рано? 5) И къде е Иванчо?!
Гробището през нощта - това е единственото място на Земята, където пиян мъж с бухалка се страхува от самотно малко момиче в бяла рокля...
Колкото повече се опитваме да разберем другите, толкова повече се оплитаме в мислите си и в недоуменията си как другите са по-различни от нас !!!
Най-лошият начин да ти липсва някой е да бъдеш с него и да знаеш, че никога няма да е твой.
Какво ще стане, ако докато караш кола включиш от 5-та на 1-ва скорост? - Буталата ще излезнат на предния капак и ще те питат, ти да не си идиот да включваш на 1-ва.