Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Съдията към ищцата: - В какво обвинявате съседа Ви? - Всеки път като ме види и ми прави неприлични намеци и жестове! - И ? - Ами никога не ги е изпълнявал...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Момче седи с блондинка в колата: Той: - Да пусна ли климатика? Тя: - Пусни, аз слушам всичко!
Блондинки
04.10.2017
7,244 прегледа
Следващ →
Още вицове
Синът на Тодор Живков го пита: - Каква е разликата между Дядо Коледа и Дядо Мраз - Дядо Мраз е комунист, а Дядо Коледа демократ.
Ако искаш да знаеш какво чувства някой към теб, трябва да си запушиш ушите и отвориш очите!
Шефът: - Защо закъсняхте за работа? Подчиненият: - Късно излязох от вкъщи.... - А, защо не излязохте по-рано? - Защото, вече беше късно, да излизам по-рано...
Дядо му на Иванчо му разказва историята на гр.София. - През 1905г.стана голямо наводнение. Водата заприижда на талази. Аз тогава бях началник на гарата. От министерството ми се обаждаха по телефона и ме караха да докладвам на всеки 10 мин.: - До къде е водата? - До глезените, Г-н Министър! - Спада или се покачва? - Покачва се, вече е до коленете, Г-н Министър! - Вече до къде е? - До под уя ни, Г-н Министър! До тогава гарата се наричаше Уяни, но след това бе преименувана на Подуяни.
Тича Иванчо радостен по улицата и стиска пет лева в ръката. Насреща му обаче изниква сестра му и го спира. - На къде така си се затичал бе, Иванчо? И какви са тия пет лева? - Ами аз... такова... от комсомолската организация ни искат пет лева за кино. - Как така? Аз съм председател в нея и нищо подобно няма. Я кажи веднага за какво са ти тия пари! - Ами... такова... Марийка каза, че ще ми пусне за пет лева... - А-а-а-а, не - казала сестра му - от вкъщи пари не може да излизат. Дай ги на мене, пък аз ще ти пусна. - Ами добре - съгласил се Иванчо. След като свършили сестра му възкликнала: - Леле, Иванчо, ама ти си бил страхотен любовник! Та ти си по-добър от тате! - И мама така вика.