Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Жена отива при китайски мъдрец и го пита: - Вярно ли е че някои корени помагат срещу полово безсилие? - Ами да... може да се каже... Стига само да е по-дебел...
Разни 1,762 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седят няколко мутри в сауната. Звъни мобифон. Един от тях се приближава и го вдига: - Ало, да, скъпа... в сауната... с момчетата... да... до към 11. Какво да си купиш? Рокля? 1000 долара? Защо ти е нова рокля? Ще ходиш на театър... добре де, добре, знаеш ли къде са парите? Купи си! След малко пак се звъни. Същият вдига отново: - Ало, да, скъпа... в сауната... с момчетата... да... до към 11. Какво да си купиш? Палто? Защо ти е десето палто? Заминаваш в планината? 50 000? Добре, знаеш къде са парите. След известно време отново се звъни и пак той вдига: - Ало, да, скъпа... в сауната... с момчетата... да... до към 11. Какво да си купиш? Кола? Защо ти е шеста кола? Да се изфукаш пред майка cи? Колко? 300 000? Добре де, купи си, знаеш къде са парите. Сваля телефона от ухото си и пита: - Абе пичове, на кой е тоя телефон, бе? Седял Щирлиц и си мислел, седял и си мислел… И по едно време усетил, че само си седи. Една журналистка я пратили да интервюира някакви овчари, свидетели на НЛО. Между другото станало дума че живеят сами в планината по 7-8 месеца без да виждат други хора. Журналистката ги попитала: - А как издържате без жени толкова време? Овчарите я наобиколили, а единият подхилквайки се казал: - Ами казваме че сме видели НЛО, че да ни изпратят някоя журналистка. Висше училище организира пътуващ научен семинар до Барселона. Половината от участниците са преподаватели, а другата половина - членове на семействата им - деца, съпруги, съпрузи, баби, дядовци. Разноските се поемат от училището. Възмутена преподавателка, непоканена да участва в мероприятието, пита: -И как роднините ще се включат в семинара? -Що за въпрос? - й отговаря един от участниците. А кой ще бъде слушател? В гората построили модерна диско тоалетна. Дошла мечката и казала на заека (диджея): — Пусни ми чалга… Заека пуснал чалга. Дошъл орелът и казал: — Пусни ми рап… . Заека пуснал рап. Дошъл вълкът: — Пусни ми нещо, само да има музика… Заека пуснал. След 5 мин лисицата идва и вижда, че вълкът гони заека: — Вълчо, защо гониш зайко? Вълкът: — Как защо? Аз, имам разтройство пък той, ми пуснал химна на България.