Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Питат шоп: - Какво ще направите ако детето ви глътне ключа за входната врата? - Е па че влезем през прозореца!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
Пиян мъж се прибира вкъщи. Отваря вратата и какво да види? Жена му с точилка в ръка. Когато вижда това пияният радостно възкликва: - О, милата и баница ще ми прави!
Пиянски
04.10.2017
4,175 прегледа
Следващ →
Още вицове
В АГ болница родилка прави последни напъни да роди бебето си. Най-накрая след няколко изморителни часа докторът срязъл пъпната връв. Показал бебето на майката и казал: - Честито момче!!! След това отишъл до отвореният прозорец, вдигнал бебето на горе и извикал: - ЧЕСТИТО МОМЧЕ!!! А от долу цялата рода на жената и на мъжа, които били изпълнили почти целия двор на болницата, започнали да скачат и да викат от радост. И точно в този момент докторът хванал бебето за краката и започнал да го блъска във всеки възможен ръб на прозореца, след което се надвесил над прозореца блъснал бебето още няколко пъти и в стената на болницата и на края го засилил на долу от 5 етаж (там била стаята на родилката) при което бебето се смачкало долу на двора. Всички които се били събрали долу не можели да повярват на очите си, а самия доктор, който бил целия в кръв, черва и какво ли още не от вътрешностите на бебето, казал с усмивка на лицето: - Абе споко бе! То се роди мъртво!
Отишли 2 баби на гости на стара дружка - баба Мара, която имала склероза. Та поканила ги жената, седяли, седяли и бабата по едно време скочила и казала: "ех таз склероза, забравих да ви почерпя по един бонбон". Почерпила ги, след малко скочила пак и казала "Ама глей ква съм отвеяна, забравих да ви почерпя с бонбон". И така няколко пъти. Когато си тръгнали бабите, вече отвън на улицата, едната казала на другата: "Тая Мара хич я няма, и един бонбон не се сети да ни почерпи", а другата:"....че ти къде видя Мара"
- Какво става, когато габровец сънува, че обядва в ресторант? — Бърза да се събуди, докато не са донесли сметката.
Пастор успява за кратко време да събере от съдържателите на игрални домове голяма сума пари за фонд, подпомагащ инвалидите. Един от вярващите е скандализиран: - Отче, как може! Та това са пари на дявола! - Сине мой, дяволът държи парите откакто свят светува. Нека дадем възможност и на Господ да разполага с тях.
Край една бензиностанция: - За Бога, защо вече пети час седите върху този варел бензин? - Опитвам се да откажа пушенето!