В едно село се появила една нимфоманка, обходила тя циялото село не останал мъж неоправен от нея, само овчарчето Пешо. Един ден тя го поканила на гости хапнали пиинали и тя му казала:
-Пешо виж какъв студ е навън, каква зима, вместо да си ходиш легни си при мене.
Съгласил се наш Пешо легнали си в леглото и тя взела да му се натиска, но Пешо бил малко глупав и не разбирал какво иска каката. Помолила го тя да легне върху него, но той пак не разбирал за намека , легнала по гръб тя и му казала да легне той върху нея, речено сторено, но и след като пак нищо не предприел Пешо тя му казала:
-Я сега Пешо покажи ми какво прави коча на овцата
Пешо отвърнал:
-БЕЕЕЕЕЕЕЕ
Влезнала една мутра в железарията и казала:
- Брато дай ми едно кисело млеко!
- Ама господине тука мляко не продаваме... - казал продавача недоумяващ.
Борчето повторило още няколко пъти, но железаря така и не му дал мляко. Ядосала се мутрата и набила продавача. На следващия ден мутрата отново влезнал в същия магазин и си поискал мляко. Железаря отново му обяснил, че там мляко не се продава, борчето отново не бил удовлетворен от отговора и пак го пребил. На третия ден железарят решил да се подготви, защото вече му омръзнало да го бият и купил едно мляко. Борчето влезнало в магазина и железарят още като го видял на вратата му казал:
- Здравейте господите, от сутринта ви чакам, ето ви киселото мляко, съвсем прясно, току-що докарано.
Борчето го погледнало и му отговорил:
- Аз мляко си купих от аптеката, от теб искам един хляб!