Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една мутра се хвалел на свой приятел, също мутра какъв нов супер баровски и супер скъп апартамент си е издокарал. След обиколката на новия апартамент, приятеля му казал: - А бе всичко е много гот, ама си се осрал направо с тия тъпи плочки в банята - някакви мънички, тъпи кафяви, сигурно са от някой евтин склад. - Не си прав - му казал мутрата и го завел в банята - прочети какво пише на тях! Другия се навел и прочел: - Pentium 4!
Борци 3,905 прегледа
Следващ →

Още вицове

дин плицай отишъл на браснар. Докато го бръснел бръснаря попитал: - Говрят за вас, че сте много тъпи. Искам да те питам нещо да видя дали ще ми отговориш. Какъв ми се пада на баща ми сина му. Плицаят мислил, мислил и накрая казал: - Незнам ти ми кажи. Бръснарят се засмял и казал: -Верно било, тъпи сте! Пада ми се брат. Отишъл полицая при шефа и решил да се направи на умен. -Какъв се пада на баща ми сина му шефе. Шефа мислили, мислил и казал: - Незнам - кажи. - Колко си тъп шефе - на бръснаря брат се пада! Малко циганче стои на улицата и рови с клечка из нещо (май кучешко...). До него полицай се опитва да го "забие" с остроумие и да си намери повод да го изгони: - Бъркаш си, значи...? Хм,изглежда рисуваш нещо...да не би да е полицай? - Ааа, чичО! За полицай тря`ват две кучешки... Младеж и девойка разглеждат менюто. Тя: — Аз ще искам ролца с черен хайвер за предястие, ще хапна гъши дроб с трюфел-паста, а за пиене мартини с прясноизтискан сок от манго. Той: — Доста си забогатяла! Аз ще пия едно кафе… МЪЖЕ срещу ЖЕНИ: Мъж на смъртния си одър. Жена му Мария стои до леглото и бди. Тя хваща немощната му ръка, сълзи се стичат по нейното лице. Молитвата й го свестява от последната дрямка. Той поглежда и устните му бавно започват да се мърдат: - Скъпа моя, Мария - мълви тихо - шшшш любов моя - утешава я нежно - почини си... шшшш не говори - настоява той - Мария.. има нещо, което трябва да ти призная... - Няма нищо за признаване, всичко е наред, заспивай - казва плачещата Мария. - Не, аз трябва да умра спокоен... спах със сестра ти, най-добрата ти приятелка и майка ти... -Знам... затова те отрових... Харесваш си сам публикациите във Фейсбук? А ръкопляскаш ли си след мастурбация?