Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Едно негърче се боядисало бяло. Върнало се в къщи. Като го видяла майка му, веднага скочила: - Ти на бял ли ще ми се правиш? - дръпнала му един здрав пердах. След малко баща му: - Ти на бял ли ми се правиш? - спукал го от бой. Излезнало на улицата, там неговата банда, без да го пита и тя го спукала от бой. Седнало негърчето на една пейка и си казало: - Ей, от 15 мин. съм бял и вече мразя негрите!
Расистки 5,639 прегледа
Следващ →

Още вицове

Учителката се обръща към класа. -И така ученици,утре ще правим контролно,да няма отсъстващи...всички да сте си отпочинали и подготвени....няма да приемам никакви извинения!!! Тогава Иванчо се направил на отворен и попитал: -Добре де госпожо,а ако някой от нас са изморени от секса тази нощ ? -Ами Иване-казала госпожата....тогава ще пишеш с другата ръка. Срещат се двама приятели: - Защо си така омърлушен? - Жената разбрала за предишните ми сексуални подвизи. - Голям скандал ли? - По-зле. Сега иска да ги повторя, но с нея. Радикална феминиска се качва в автобуса и мъжът пред нея става от мястото си. Тя си казва: "Ето още един мъж, който се опитва да запази остарелите нрави на патриархалното общество, предлагайки на една бедна, беззащитна жена своето място", намръщтва се и го бута обратно на седалката. Няколко минути по-късно мъжът отново се опитва да стане. Феминиската отново се чувства обидена и не му позволява. Накрая мъжът не издържа и казва: - Вижте какво, госпожо, бихте ли била така добра да ми позволите да стана?! Изпуснах вече две спирки! Съобщение на БТА: Според непроверени данни, от неназован източник е получена непотвърдена информация, която остава неразпространена! Стои си Заекът в сянката на едно вековно дърво и покрай него минал таралежът. Заекът му вика закачливо: -Ей, Тарльо, накъде? -Уф, неми е до закачки, бягай и се пази, в гората се е появил едим много вежлив и много еблив лос, вече пострадаха мечката, вълкът, лисицата, даже и порът, горкият е доста стресиран от случилото се... - едва промълвил и побягнал таралежът. Заекът подигравателно викнал след него: -Е, стига с тези тъпотии, бе рошав, това е пълна идиотщина, стой да си правим компания! Доскучало му на Заека и тръгнал да се прибира - пийнал си отвара от моркови, позяпал тв и се приготвил да си ляга. Сетил се за думите на таралежа и за всеки случай си сложил една коркова тапа в задника. По едно време, тъкмо вече се унасял да спи, когато чул шум от отваряне на шампанско и следните думи: -Добър вечер, Зайко!