Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Прибира се мъж и: - Ти кой си? - Дядо Коледа! - А зашо си обръснат? - Хигиена! - А защо си гол? - Топло е!
Семейни 2,825 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една жена отишла на гинекологичен преглед. Докторът я разкрачил на магарето и тъкмо бръкнал с два пръстта да я прегледа, когато жена му звъннала по телефона. - Ама как не може да го намериш, мила - поядосал се гинекологът и се опитал да жестикулира, макар ръцете му да били заети. - Казах ти, веднага щом влезеш в безистена свиваш в ляво, минаваш три магазина, в дясно, пак дясно и на ляво нагоре по стълбите. Затворил телефона си, а пациентката с учестено дишане простенала: - Докторе, може ли още веднъж адреса! ... Попитали радио Ереван: - Може ли, престъпник да стане политик? Радиото отвърнало: - Може, но в обратният ред. Докато на Олимпиадата в Китай гърмят допинг скандали, в секретни генетични лаборатории вече растат бъдещите олимпийски шампиони... Първи ден на новия набор моряци на кораба. Капитанът им обяснява: - От днес нататък аз съм ви баща, а боцмана ви е майка! Ха сте се издънили, ха съм ви разкатал майката! О, Windows! Три дена храбро инсталирах Трих, слагах, регистрирах. Не тръгваш и не тръгваш сам, показваш само син екран. Първо ми съсипваш FAT, преминавам през Format, но не стига таз беля, нов дял трябва да ти заделя. Хоп, пак не се получи работата се закучи, драйвер някакъв незнаен, искаш в цикъл най-безкраен. С Wizardа отново споря, но не мога да го сборя. Нямам Plug And Play модем, разбери го бе кретен. Изнервям се, та чак треперя, CDто искам да намеря, та да тръгнеш най подир, а не под DOS да пиша Dir. Уж тръгна, пуснах Service Pack, О, не - ще инсталирам пак. Най-после посред нощ, използвах софтуера лош. На сутринта от шлаката изрових, процесор спечен и пророних: Да бе мирно си седяло, не би от Setup умряло.