Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
По време на комунизма, един циганин се възмущава от властта: - Като е за работа или да ходя на събрания: "Другарю Манго", пък като е за банкет: "мръсен сиганин".
Цигани 5,170 прегледа
Следващ →

Още вицове

Учителка пита учениците, какви ще станат като порастнат. Петьо: Аз ще стана лекар. Гошко: Аз ще стана пожарникар. Марийка: Аз ще стана майка. Иванчо: Аз ще помогна на Марийка да стане майка. Поручик Ржевски и Наташа Ростова разговарят за войната. Тя: - Ех, война, война. Студ, глад, смърт... Ржевски: - И още как! Ето например, тази зима един хусар от нашия полк открадна в селото от една старица яйца и за това го обесиха! Наташа Ростова: - За какво? Нима за яйцата? Ржевски: - А не, за шията. Клиент в бара: - Барман, налей ми коняк! - От кой? - От този, с петте звезди. Барманът, налива и му подава чашата. Клиентът отпива и пада бездиханен под масата. Барманът мълчаливо добавя още една звездичка на бутилката. Свикнал съм искрено да давам по мъничко от своето сърце, но често лошо го раздавам и после ги събирам по зрънце. Не ми тежи от тази теорема, че всеки гледа обич да краде, но ми тежи,ч е всеки алчно взема и нищичко не ще и да даде... Ла Скала. Симфоничен концерт. Водещият обявява: - Шостакович- Шеста симфония От една от ложите се чува вик: - Чуваш ли, ма Пено, човекът каза "Шеста симфония"! Докато се туткаше да се преобличаш, изтървахме пет...