Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един човек бил много зиморничав, вечно му било студено. Накрая умрял. Озовава се пред портите на Рая и св. Петър го пуска. В Рая температурата е вечно 24-25 градуса, приятни градини, птички, цветя, а нашият човек се мота наоколо и трепери, пак му е студено. Св. Петър го попитал: - Как може да ти е студено?! На земята все мръзнеш. Тук е Раят, всичко е перфектно, а ти само трепериш. - Ами явно за мен и тук е студено. Предложил му св. Петър да го свали долу при Дявола за малко да се постопли. Слезли долу при Дявола: - Какво ми водиш? - Водя го този само за малко, че горе мръзне. Пусни го в 1-ви кръг на Ада да се постопли малко. Отваря вратите Дяволът на 1-ви кръг на Ада и нашият влиза. След 10 мин. излиза - пак му е хладно. Дяволът го води в 5-ти, 7-ми кръг на Ада. Седи малко човекът, излиза и пак трепери. - Пак ли ти е хладно? - Не мога да се стопля, пак ми е студено! - рекъл той. Накрая Дяволът го бутнал в 10-ти кръг на Ада. Минало се известно време и св. Петър казал на Дявола: - Колега, дай да отворим за малко да го видим този как е, че трябва да го качвам скоро. - А, как да е, сигурно се е изпържил сто пъти досега, може и следа да няма от него. - Нищо, нищо, отвори за всеки случай. Оварят те и отвътре се чува гласът на нашия човек: - Затваряйте врататааа! Духа!!!
Разни 8,024 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама борци се подготвили за лов. Купили Всичко необходимо и тръгнали към гората. Обаче било страшна буря и неможело да се ловува. Качили се в джипа и се набрали с 50км/ч. След малко на прозореца чука някакъж дядо. - Момчета цигара да имате? - Имаме дядо. Подал му единия цигара и се набрали с 150км/ч. На прозореца пак се почукало. - Момчета ами запалка да имате. - Имаме дядо. Дали му запалка и се засвяткали с 300км/ч. Но на прозореца пак се почукало. Бореца отвътре уплашено гледа пак същия дядо. Отваря, а дядото казва: - А бе момчета, да взема да ви бутна малко, че май яко сте закъсали в тая кал. - Обещахте ми повишение на заплатата, ако сте доволни от мен... - Да, но как мога да бъда доволен от някой, който иска повече пари... Две блондинки, докато се наливат в бара, коментират: - Виж ги, моля те, тия двете отляво на барплота! - Да бе, грозни, страшни, поне да се бяха погрижили малко за фигурата си... Барманът не издържа и казва: - Момичета, извинявайте за намесата, но вляво от вас са огледалата... Доскучало му на Адам в Рая и се оплакал на Господ. Дълго мислил Господ и накрая казал: - Мога да създам една жена да ти прави компания. - Какво е това "жена"? - попитал Адам. - Ами - отговорил Господ - това е едно изключително красиво, интелигентно, мило и нежно същество. Тя ще се грижи за теб, ще те обича, ще те подкрепя, ще изпълнява всяко твое желание. - Чудесно, направи ми жена - казал Адам. - Но това ще ти коства доста. Ще трябва да използвам една ръка, един крак, едно око и едно ухо от тебе за да я създам. Замислил се Адам и казал: - А за едно ребро какво мога да получа? В магазина. Клиент пита продавача: - Колко човека събира тази палатка? - По принцип е за двама, но може да са трима, четирима, даже пет, шест, разбира се, ако си имате доверие!