Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
При лекар влиза момче със силно подута и зачервена буза. - От какво ти е това бе, момче? - От оса. - Ужили ли те? - Ааа, не можа, тати я уби с лопатата!
Разни 2,541 прегледа
Следващ →

Още вицове

Трима приятели загиват при катастрофа. Естествено попадат на интервю със Свети Петър. Той ги огледал, видял, че са тъжни и решил да ги поободри: — Ей, момчета, я си представете вашето погребение, лежите си в гроба, такива едни нагласени, тържествени, около вас цялото семейство, приятелите. Какво бихте искали да кажат те за вас? Първият: — Ами, добре би било, да кажат – „Той беше добър човек, прекрасен родител, добър доктор, спаси много хора и остави следа в медицината.“ Вторият: — Аз пък бих искал, да кажат – „Той беше великолепен учител, остави трайна следа в душите на подрастващото поколение. Добър мъж, баща и приятел… “ Третият: — Аз пък бих искал всички в един глас да се развикат: „Гледaй, гледай, той мърда!!!“ Седят си две мутри на бара и по едно време единия вади пакет Marlboro и казва на другия: - Цигара? А тои му отговаря - Да знам. Даже в затвора не седят толкова, колкото вие в интернет... Надпис на гърба на моторист: Тук мООже да бъдат твоите цици! - Вие взимате рушвети!!! — Ама какви рушвети? Максимум пиене или бонбони..дреболии! — Значи четири вагона „Пещерска“ и 10 процента от акциите на шоколодовата фабрика са дреболии?