Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Знаете ли какво казват гърците, след като си вземат заплатите? - Danke schon!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
- Не мислиш ли, че е време да се хванем за работа? — Отпусни се, днес е неделя! — Днес е понеделник! — Отпусни се, днес е понеделник!
Професионални
03.10.2017
3,185 прегледа
Следващ →
Още вицове
Една тухла се катерила по една сграда, видяла един календар и го попитала: - Колко е часът? - Сряда сме. - А! Зачи има още време до лятото.
Трябвало ББ да мине през детектора на лъжата. Преди процедурата, когато всичко било готово, му обясняват: - Задаваме Ви въпрос - Вие отговаряте. Ако отговорите вярно - светва зелената лампичка, лъжете - червената. Ясно ли е? - Разбира се, че ми е ясно. - отговаря инженер, доктор по педагогика, каратист, пожарникар, охранител Боко Рапона. Светва червената лампичка.
много хубаво, че този резултат е получен от жена. Химически факултет на СУ - проф. Борислав Тошев - Физикохимия II ч.
Мъж се събужда и замечтано говори на жена си: - Скъпа, сънувах прекрасен сън. - Какво пък толкова сънува, че така се удиви? - Ами сънувах, че ти подарявам съвсем скромен подарък за рождения ден, а ти му се радваш...
Иванчо влязъл в затвора за изнасилване и попаднал в килия заедно с един циганин. Той си седял мирно, за да не си изяде боя и нещеш ли циганина го попитал съвсем учтиво: - С васлин или без васлин ? - Ааа... сакън нидей така бе биритшед! - измънкал изплашено Иванчо. - Абе с васлин или без васлин ва!!! - казал разярено мангала. "Абе с вазелин по мекичко ще влиза, тай и тай ще ме..." помислил си Иванчо и смело казал: - Емчи хубао с васлин! Циганина с голямо удоволствие извикал в екстаз: - Васлине, ила тука уа, ша гу ибем и двамата!!!