Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Не мислиш ли, че е време да се хванем за работа? — Отпусни се, днес е неделя! — Днес е понеделник! — Отпусни се, днес е понеделник!
Професионални 3,185 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една тухла се катерила по една сграда, видяла един календар и го попитала: - Колко е часът? - Сряда сме. - А! Зачи има още време до лятото. Трябвало ББ да мине през детектора на лъжата. Преди процедурата, когато всичко било готово, му обясняват: - Задаваме Ви въпрос - Вие отговаряте. Ако отговорите вярно - светва зелената лампичка, лъжете - червената. Ясно ли е? - Разбира се, че ми е ясно. - отговаря инженер, доктор по педагогика, каратист, пожарникар, охранител Боко Рапона. Светва червената лампичка. много хубаво, че този резултат е получен от жена. Химически факултет на СУ - проф. Борислав Тошев - Физикохимия II ч. Мъж се събужда и замечтано говори на жена си: - Скъпа, сънувах прекрасен сън. - Какво пък толкова сънува, че така се удиви? - Ами сънувах, че ти подарявам съвсем скромен подарък за рождения ден, а ти му се радваш... Иванчо влязъл в затвора за изнасилване и попаднал в килия заедно с един циганин. Той си седял мирно, за да не си изяде боя и нещеш ли циганина го попитал съвсем учтиво: - С васлин или без васлин ? - Ааа... сакън нидей така бе биритшед! - измънкал изплашено Иванчо. - Абе с васлин или без васлин ва!!! - казал разярено мангала. "Абе с вазелин по мекичко ще влиза, тай и тай ще ме..." помислил си Иванчо и смело казал: - Емчи хубао с васлин! Циганина с голямо удоволствие извикал в екстаз: - Васлине, ила тука уа, ша гу ибем и двамата!!!