Блондинка звъни в софтуерна фирма:
- Програмата ви не работи! Какво да правя?
- Прочетохте ли внимателно указанията?
- Да, да, направих всичко, както е написано - не работи.
- Прочетете още веднъж първата страница.
- Чета: "Натиснете ENTER". Натискам… Не работи.
- Четете нататък.
- Чета: "Пуснете ENTER". О! Заработи!
Блондинка пита своя приятека също блондинка за новата й кола:
- Мацко, как си я купи таз кола, ма?
- На лизинг, - отвърнала тя. А ти твойта?
- Аз... на духинг!