Две приятелки обсъждат миналото си:
- Ти как се запозна с мъжа ти?
- Много романтично беше. Веднъж паднах в реката, почнах да се давя и един младеж веднага скочи от моста… и почнахме да се давим заедно. Като ни спасиха, се влюбихме и после се оженихме.
Чукчата си купува кола. Питат го как е.
- Ами добре е. До града стигам само за един час. Е, вярно, после се връщам пет часа...
- Защо бе?
- Ами за напред има пет скорости, а само една задна...