Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две блондинки седят в кафене и си говорят за тяхна приятелка /също блондинка/. - Чу ли, бе, муцка, Десата се удавила лятото на морето? - Как така, ма? - Ми ходила на пристанището и паднала от кея във водата. - Ми тя нали можеше да плува? - Можеше, ама някой бил сложил табела "Плуването забранено".
Блондинки 6,803 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо отива в пустинята… Изведнъж вътрешният му глас казва: — Иванее, копай, тук има злато!!! Копал, копал Иванчо… няма злато… След малко вътрешният глас отново казва: — Копай, тук има злато!!! Пак нищо нямаа… ?! Така няколко пъти и нищо… Накрая вътрешният глас отново казва на Иванчо: — Копай, тук има злато!!! Иванчо копал копал и накрая намерил много злато… В тозии момент вътрешният му глас очудващо отврърнал: — А… ?! Женa буди мъжa си: - Вaско, събуди се! Събуди се! Знaеш ли, какво си снесъл в постелята?! -?! - Сигурно ти се е присънило нещо стрaшно? - предполaга женaта. - Дa, просто ужaс! Нaпaднa ме гигaнтскa зъбaтa aкулa! - Олииии, аз бих умряла от страх! - Е аз... нали съм мъж! Три двойки обядват в ресторант. Американецът към жена си: — Подай ми меда, медна моя! Англичанинът: — Подай ми захарта, захарче мое! Българинът: — Подай ми месото – замислил се за момент – … краво! - Чък Норис няма къща, той влиза в произволна такава и хората се местят. - Каква е приликата между мъжа и тиквата?! - Растат на корем и съхнат на дръжка.