Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Интервю за работа. - Защо решихте да станете секретарка? - Нищо не правя по-добре от това... - Добре, съблечете се, за да ви покажа нашите изисквания.
Професионални 2,882 прегледа
Следващ →

Още вицове

Снежанка и принцът се чукали, а джуджетата искали да гледат през ключалката, ама били ниски та се качили едно на друго и най-малкото отгоре им казвало какво става, а те си предават надолу по веригата. - Принцът е гол. - казва джуджето. "Принцът е гол, принцът е гол, принцът е гол ..." се чува веригата.? - Снежанка се съблече. "Снежанка се съблече, Снежанка се съблече, Снежанка се съблече ..." - Той я целува. "Целува, целува, целува ..." - Принцът й го вкара. "Вкара, вкара, вкара ..." - Клатят се яко. "Клатят се яко, клатят се яко, клатят се яко ..." - Принцът се изпразни. "И аз, и аз, и аз ..." Трима дебели германци отишли в България, за да учат български и чули едно момиченце да им се смее: – Трима дебели германци, трима дебели германци! Те го запомнили. После чули на пазара: – За два пакета семки! Те го запомнили. После чули по радиото: – Едно! Две! Три! Бум в стената! После чули по телевизора: – Ура! Ура! Ура! Те го запомнили. Като се разхождали, видели една убита жена! Дошли полицаите и попитали: – Кой уби тази жена!? – Трима дебели германци,трима дебели германци! – Защо я убихте!? – За два пакета семки! – Как я убихте!? – Едно! Две! Три! Бум в стената! – Отивате в затвора! – Ура! Ура! Ура! - Ало, полицията ли е? Скарах се с тъщата и не знам какво да правя! - Достатъчно работа си имаме! Сдобрете се и готово! - Не става дума за това! Чудя се, да скрия ли тялото или да се предам! Как е възникнала българската нация? Седнали си на полянка пра българин и славянка вади-тури, вади-тури народили са са чукундури все лъжливи, все крадливи и най-вече завистливи!!! - Защо администраторите не се зарибяват по Big Brother? - Защото виждат всичко!