Запознават се мъж и жена, водят непринуден разговор: Мъжа:
— Какво работите?
— Учителка. А вие?
— Доктор.
— Гинеколог?
— Не… но мога да погледна.
Бременна ще ражда скоро. Няколко дни преди термина й се появява на сън Господ, който й казва:
— Ще направя така, че когато раждаш, половината болка ще изпитва бащата на детето!
След два дни в родилния дом бащата отива да види за първи път бебето.
Майката го пита:
— Как спа завчера, когато раждах през нощта?
— Уфф, още ме боли главата, въобще не спах!
— Що, да не те болеше нещо?
— Не бе, нищо ми нямаше, ама Гошо комшията имаше някаква криза, викаше цяла нощ…
- Госпожице, а ще се съгласите ли с мен да вечеряте?
— Така направо! Може, като за начало да станете от леглото и поне едно кафе да направите?
Двама младежи се любят край реката. Той свършва.
Тя:
— Скъпи, ако забременея и родя, как ще кръстим детето?
Той си сваля презерватива, връзва го на възел, хвърля го в реката и казва:
— Ако се измъкне оттук ще го кръстим Худини!
Влиза шефът в офиса и гледа – всички си опънали краката и пушат!
— Колко пъти съм ви казвал да не пушите по време на работа!
— Че кой работи… ?
Син казва на майка си:
— Повече няма да стъпя в училище!!!
— Защо пък?
— Не издържам повече! Иванчо мята по мен ракетки, Петьо ме удря с учебника по главата, а Гошко ме спъва по стълбите… Не, няма повече!!!
— Но сине, успокой се, длъжен си, просто си длъжен! Първо ти си на четиредесет години, и второ ти си директора на училището.
В самолет:
— Карай към Виена!
— Не мога за Чипровци съм.
— Как за Чипровци, бе?! Там няма летище.
— Не знам. Разбери се отзад с бабата от Сопот, с картофите и леката картечница.
Мъж към съпругата си:
— Скъпа, за теб бих отишъл на края на света!
— Кога тръгваш?
Двама доктори лежът след като са правили секс. Мъжът казва на жената:
— Ти трябва да си гинеколог, наистина знаеш какво да правиш.
Жената отговорила:
— А ти сигурно си анестезиолог, защото нищо не усетих…
Две приятелки си говорят:
— Моят много пие!
— И моят пиеше, но го отучих.
— Как?
— Като поиска да спи с мен, го наказвах с поза 101.
— Каква е тя?
— Мъжът отгоре, а отдолу няма никой.
Син пита баща си:
— Тате, сега както поскъпва пиенето и цигарите, означава ли, че по-малко ще пушиш и пиеш?
— Не, сине, означава, че по-малко ще ядеш.
Блондинки си говорят любовниците, едната:
— Знаеш ли, моят е станал направо непоносим. Ако така продължава ще му изневеря.. с моя собствен мъж.
- Защо искате развод?
— Защото жена ми по цели нощи скита по баровете, господин съдия.
— И защо скита по баровете?
— Търси ме…
Клиентът:
— Супата ми е прекалено студена!!!!!
Келнерът:
— Да ви донеса ли пуловер?
Мадона среща Майкъл Джексън и му казва: “Аз съм толкова богата, че бих могла да купя целия свят”, а Майкъл й отговаря: “Не го продавам”.
Говорят си двама приятели:
— Извинявай, но спах с жена ти.
— Голяма работа! Аз с нея спя всеки ден.
Един мъж бил изправен пред съда за кражба на кола. След дълъг процес той бил обявен от съдебните заседатели за невинен. По-късно същия ден мъжът се върнал обратно в съда и потърсил сидията, който водел заседанията.
— Ваша чест – казал, – искам да арестувате онзи мой проклет адвокат.
— Но защо? – учудил се съдията. – Той те измъкна от затвора. Защо искаш да го арестуваме?
— Ами вижте, Ваша чест – обяснил чистосърдечно мъжът, – нямах пари да платя хонорара му и той взе колата, която бях откраднал.
- Ти къде работиш?
— В бюфета на Народното събрание.
— Бюфетчик?
— Не, депутат.
Защо блондинките отварят киселото мляко още в магазина?
Защото пише „Отвори тук“!
Катаджия спира кола с пийнал шофьор. Шофьорът излиза от колата и жално казва:
— Това е, прецахак се… Катаджията:
— Да се обзаложим на пет стотака, че не си?!