Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Българин и швейцарец се карат кой език е по-труден: - Ние-казал швейцарецът - пишем ich bin, а произнасяме иш бин. - А пък ние-гордо заявил българинът пишем какво, а произнасяме - Ъ.
Разни 3,815 прегледа
Следващ →

Още вицове

ГДБОП отново работят! Не може да се сетиш какво ;-) виж ЛИНКА ----- "Днес цял ден четох блогове.." - из дневника на служител на ГДБОП Срещнали се двама приятели. Седнали и се напили. И тамън им станало хубаво, допълзяла отровна змия и ухапала единия от тях. Другият знаел, че отровата на тази змия действа след 14 часа, наблизо нямало медицинска помощ, пренесъл го на едно легло в съседната стая, седнал натъжен и започнал да чака. След 14 часа влязъл в стаята, за да вземе тялото и да го погребе, но приятелят му лежал на кревата жив и здрав. Влезлият изтичал да търси змията и я намерил... мъртва. А казват, че алкохолът бил вреден! Един човек отишъл на лекар. След прегледа докторът му казал: — Ще трябва да спрете цигарите. Тютюнопушенето убива милиони американци годишно! Пациентът отговорил: — Тогава няма проблем, докторе. Аз съм англичанин… Пълзи алпинист към Еверест. С последни сили се хваща за скалата и се качва на върха. Изведнъж вижда на един камък стои мъж. - Кой си ти? - пита алпиниста. - Аз съм подлец. - Как така? - Ами ето така - и го бутва в пропастта. - Как прекара коледните празници? - Чудесно. На Коледа ни гостуваха един адвокат, зет ми, един политик и един банкер. А на обяд мама сервира още един пуяк.