Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Сензация! Nokia пуска нов телефон с четири активни сим-карти... Това са два телефона Samsung, залепени един за друг с тиксо!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Българин и швейцарец се карат кой език е по-труден: - Ние-казал швейцарецът - пишем ich bin, а произнасяме иш бин. - А пък ние-гордо заявил българинът пишем какво, а произнасяме - Ъ.
Разни
04.10.2017
3,815 прегледа
Следващ →
Още вицове
ГДБОП отново работят! Не може да се сетиш какво ;-) виж ЛИНКА ----- "Днес цял ден четох блогове.." - из дневника на служител на ГДБОП
Срещнали се двама приятели. Седнали и се напили. И тамън им станало хубаво, допълзяла отровна змия и ухапала единия от тях. Другият знаел, че отровата на тази змия действа след 14 часа, наблизо нямало медицинска помощ, пренесъл го на едно легло в съседната стая, седнал натъжен и започнал да чака. След 14 часа влязъл в стаята, за да вземе тялото и да го погребе, но приятелят му лежал на кревата жив и здрав. Влезлият изтичал да търси змията и я намерил... мъртва. А казват, че алкохолът бил вреден!
Един човек отишъл на лекар. След прегледа докторът му казал: — Ще трябва да спрете цигарите. Тютюнопушенето убива милиони американци годишно! Пациентът отговорил: — Тогава няма проблем, докторе. Аз съм англичанин…
Пълзи алпинист към Еверест. С последни сили се хваща за скалата и се качва на върха. Изведнъж вижда на един камък стои мъж. - Кой си ти? - пита алпиниста. - Аз съм подлец. - Как така? - Ами ето така - и го бутва в пропастта.
- Как прекара коледните празници? - Чудесно. На Коледа ни гостуваха един адвокат, зет ми, един политик и един банкер. А на обяд мама сервира още един пуяк.