Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Я, какво ви е високо IQ-то. Изгледайте няколко турски сериала да ви мине.
Бисери 2,639 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо отива при баща си и му казва: - Тате класната те вика в училище... - За какво ме вика? - Еми днес в час по Химия наводних кабинета... На следващия ден: - Тате пак те викат в училище.. - Сега за какво? - Еми в час по Физика запалих кабинета... На следващия ден: - Тате пак те викат... - Ооо този път няма да отида... - Уфф, и без тва няма кво да праиш в тия развалини! В чата: - Здрасти! Кажи ми как да гледам снимките? Писна ми да затварям и отварям следващата. Как може по-бързо да се прави това? - Какво има на снимките? - Снимки от концерта на Веселин Маринов! - На клавиатурата над стрелките има бутонче Delete, натискаш го - веднага ще се появи следващата. - БЛАГОДАРЯ!!! Баща и син седят на пейката пред блока и пред тях минават две блондинки в Шевролет "Корвет". -Тате, тате, виж Корвет-а-Курвета, ама я виж каква кола карат ! - Имаш ли сметка в банката? - Да, но за съжаление не в моя полза. Пловдивска болница.Стар дядо чака пред кабинета на доктора.Влиза и се оплаква: - Докторе,много ме боли кръста. -Дядо,от тука тръгваш и на бегом до Асеновград и ще ти мине. - Абе ти подиграваш ли се с мен?-и излязъл На другият ден пак: - Докторе,още повече ме боли кръста. - Нали ти казах,тичаш до Асеновград и ще ти мине. - Абе момче,ти знаеш ли къде чак е Асеновград,аз съм стар човек. - Айде дядо тичай до там и ще видиш какво младо момиче ще те чака там. - Що не каза,бе докторе по-рано,ми че то ей го де е Асеновград,за колко ще ида и ще се върна.