Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Какво би казал Терминатор, ако беше шоп: „Па ша дода!“
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
- Я, какво ви е високо IQ-то. Изгледайте няколко турски сериала да ви мине.
Бисери
03.10.2017
2,639 прегледа
Следващ →
Още вицове
Иванчо отива при баща си и му казва: - Тате класната те вика в училище... - За какво ме вика? - Еми днес в час по Химия наводних кабинета... На следващия ден: - Тате пак те викат в училище.. - Сега за какво? - Еми в час по Физика запалих кабинета... На следващия ден: - Тате пак те викат... - Ооо този път няма да отида... - Уфф, и без тва няма кво да праиш в тия развалини!
В чата: - Здрасти! Кажи ми как да гледам снимките? Писна ми да затварям и отварям следващата. Как може по-бързо да се прави това? - Какво има на снимките? - Снимки от концерта на Веселин Маринов! - На клавиатурата над стрелките има бутонче Delete, натискаш го - веднага ще се появи следващата. - БЛАГОДАРЯ!!!
Баща и син седят на пейката пред блока и пред тях минават две блондинки в Шевролет "Корвет". -Тате, тате, виж Корвет-а-Курвета, ама я виж каква кола карат !
- Имаш ли сметка в банката? - Да, но за съжаление не в моя полза.
Пловдивска болница.Стар дядо чака пред кабинета на доктора.Влиза и се оплаква: - Докторе,много ме боли кръста. -Дядо,от тука тръгваш и на бегом до Асеновград и ще ти мине. - Абе ти подиграваш ли се с мен?-и излязъл На другият ден пак: - Докторе,още повече ме боли кръста. - Нали ти казах,тичаш до Асеновград и ще ти мине. - Абе момче,ти знаеш ли къде чак е Асеновград,аз съм стар човек. - Айде дядо тичай до там и ще видиш какво младо момиче ще те чака там. - Що не каза,бе докторе по-рано,ми че то ей го де е Асеновград,за колко ще ида и ще се върна.