Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Седят си три мишока в бара и се препират кой е по-яко копеле Първият разправя: - Аз тва капаните изобщо не ги ебавам, влизам в тях за кеф, като щракнат правя вътре няколко упражнения за мускули на пружините и излизам. Вторият вика: - Това е нищо. Аз като свърша дрогата минавам на отрова за мишки... eй така за кеф. В това време третия мишок става и се отдалечава. Другите два мишока се споглеждат и го питат: - Къде по дяволите тръгна? Третия мишок се спира и отвръща: - Отивам си в къщи да оправя котарака...
Животни 5,796 прегледа
Следващ →

Още вицове

Чък Норис е толкова бърз че може да тича около земята и да се удря в тила. - Джони, защо носиш обувки с три номера по-малки от нужното? - Гледай сега, жена ми е грозна, мърлява, готви лошо, синът ми не учи, тъщата мрънка непрекъснато. Единствената радост в живота ми е, когато вечер си сваля обувките... Блондинка се връща от околосветско пътешествие и приятелките й я питат: — Какви са французите? — Кои? — Хората, които живеят във Франция. — А-а-а! Много мили хора! — А какви са китайците? — Кои? — Хората, които живеят в Китай. — А-а-а! И те са много мили хора! — А какви са пирамидите? — А-а-а! И те са много мили хора… Двама гледат телевизионно предаване с кандидат-кметовете за изборите в София и си говорят: - Какво мислиш? - Добре, че ще изберат само един от тях... - Докторе, кажете, тези таблетки, които сега ми предписавате, имат ли някакъв силен страничен ефект? - Имат. От тях видимо отслабва портфейла.