Баба Меца върви из гората и среща вълка, целия проскубан, насинен, с кръв по козината. Питала го:
- Вълчо, що си такъв, бе?
А той:
- Като си вървях през гората, гледам зад един храст Червената шапчица. Покаже се, скрие се. И аз скочих в храста да я ям. А тя като ме подметна - бой, бой и виж сега на какво приличам.
-Така е Вълчо - казала баба Меца - като бъркаш Червена шапчица с червена барета...
Един каубой си купил кон от пазара на селото и си тръгнал за вкъщи.
Конят се препънал и той казал:
- Едно.
Втори път се препънал конят и каубоят казал:
- Две.
Таман стигнал до дома си и конят пак се препънал. Тогава каубоят казал:
- Три - извадил пистолета и го застрелял.
Жена му в тоз момент се обадила:
- Абе мъжо, как можа да застреляш такова хубаво животно!
А той й отговорил:
- Едно...
Политик влиза в един супермаркет и напазарува много неща - салами, кашкавал, сирене и др.
Излиза си през касата без да плаща и касиерката го пита:
- Господин Божков, а парите?
- Спокойно, ние за това пари не взимаме.
- Раната на главата ви е доста тежка. Сигурно са ви нападнали за пари?
- Така е, докторе.
- Бихте ли познали нападателя, ако ви го покажат?
- Естествено, докторе, кой не познава жена си.
След семеен скандал.
Мъжът:
- Защо ми пращаш празни СМС-и?
Жената:
- Защото не ти говоря!
В час по математика Иванчо се загледал над празната си тетрадка. Госпожата отива при него и го пита:
- Иванчо, защо си се втренчил в тази празна тетрадка?
- Госпожо, това ми е тетрадката по смятане на ум!
Двама борци пътуват по магистралата. Единият казва:
- А, ето я табелата. Завий сега на дясно!
- Ааа, аз вече на табели не вярвам! - отговорил другият борец - Вчера гледам на една табела пише "Жени". Влизам, гледам, а то тоалетна!
Разговор между две блондинки, возещи се в кола:
- Тези мъже съвсем не могат да карат като хората!
- Не ми разправяй! Този отпред, даже не спазва дистанция - кара точно пред нас!!
- Кондуктор, какво е това безобразие? Влакът едва тръгна а на мен вече ми откраднаха куфара!
- Нищо чудно, господине - това е бърз влак!
"Как да върнем младите хора към религията?"
"Пуснете безплатен WiFi в църквите"
Пиян полицай спира пиян шофьор на 14 февруари.
Полицаят:
- Документите за проверка.
Шофьорът му показва документите.
Полицаят:
- Отворете багажника моля.
Шофьорът отваря багажника.
Полицаят:
- Опаааа какво е това?
Шофьорът:
- Труп.
Полицаят:
- Виждам, че е труп, а аптечката къде е?!!
- Деца, - пита учителката, - кой ще каже какви пари имат американците? Гошко?
- Долари, госпожо.
- Правилно! А какви пари имат французите, Марийке?
- Франкове, госпожо.
- Точно така! А ние какви пари имамe, Иванчо?
- Ние нямаме пари, госпожо!!!
Един зевзек отива при един полицай и го пита:
- Г’син полицай, на един полицай може ли да се каже "говедо"?
Полицаят ядосан:
- Не! Как ще може!
- Ами на едно говедо може ли да се каже "г-н полицай"?
Полицаят се замисля и казва:
- Може, разбира се!
- В такъв случай довиждане, г-н полицай.
Учителят влиза в час и казва:
- Всички идиоти да станат...
Иванчо мислил мислил и станал. Учителят го попитал:
- Иванчо защо стана?!?
Иванчо му казал:
- Еми беше ми жал да ви гледам сам...
Лежат в леглото мъж и жена. Телефонът звъни. Вдига жената:
- Да, скъпи. Добре, мили. Разбира се, скъпи. Добре, скъпи, не се притеснявай! - и затваря
Мъжът в леглото:
- Кой беше?
- Съпругът ми. Каза, че ще закъснее. Играе карти... с тебе!
Майка и дете в зоопарка:
- Мило, не доближавай клетката на тигъра!
- Спокойно, мамо, нищо няма да му направя!
Между две приятелки:
- Колко харчи твоята кола?
- Десет глоби на 100 километра.
Съдията:
- Обвинен сте в нарушаване на обществения ред. Обикаляли сте пиян и с виковете си сте събудили заспалите граждани. Какво ще кажете за свое оправдание?
Подсъдимият:
- Всичко това е вярно. Трябва да проявите разбиране в моя случай. Същата вечер жена ми ме напусна.
- Е та какво? Така ли трябваше да изразите радостта си?
Две мухи летят съсредоточено около слона.
- Имаш ли план за действие?
- Да. Само да успеем да го съборим, после лесно ще го довършим с ритници...
Мъж и жена се чудят къде да отидат за годишнината от сватбата си.
Мъжът казва:
- Съкровище, искам да отида на място където никъде не съм ходил и да правя неща, които никога не съм правил!
А тя му отвърнала:
- Ами отиди в кухнята и измий чиниите!