Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пътувайки, на всяка гара пийнал мъж се събужда, поглежда през прозореца и вика: - Тъпо! Един от пътниците го попитал: - Защо непрекъснато повтаряте "Тъпо"? - Ами с всяка нова гара все повече се убеждавам, че съм сбъркал влака...
Пиянски 5,901 прег.
Виж целия →
Във влака - французин, англичанин, циганин и българин. Французинът си отваря куфара, пълен с най-различни видове кашкавал, реже две парченца и изхвърля всичко останало през прозореца. Циганинът го пита: - Какво правиш, бе? Защо изхвърляш всичката тая храна? А французина отговаря: - В моята страна имаме кашкавал в излишъци. Англичанинът си взима раницата, пълна с пакетчета чай, приготвя си един и изхвърля цялата раница през прозореца. Циганинът, изненадан пак, го пита: - Ама защо изхвърли чая, бе?... - В моята страна има чай колкото искаш. Българинът се пресяга, вади от торбата питка, една буца сирене, 5 кебапчета и бутилка вино. Изпива и изяжда всичко до последната троха. Циганина: - Какво става, в твоята страна май нищо не е в излишък, а? Българинът хванал черньото и го метнал през прозореца...
Черен хумор 18,166 прег.
Виж целия →
Чужда кола спира пред двама полицаи. Шофьорът пита: - Ду ю спийк инглиш? Полицаите се споглеждат и с почуда вдигат рамене. - Парле ву франсе? Те пак вдигат рамене - Шпрехен зи дойч? - Пак без отговор. Шофьорът пали колата и си заминава. - Е, явно трябва да учим повече езици, че да можем да се оправяме - казва единият полицай. Другият скептично казва: - Че този като знаеше, оправи ли се?!
Разни 4,014 прег.
Виж целия →
В завод за алкохол умира щатният дегустатор и пускат обява, че търсят нов. Явява се алкохолик, окъсан, мърляв... Директорът на завода се чуди как да го отпрати. Правят му тест. Дават му чаша, той опитва и казва: - Червено вино, мускат, тригодишно, северен склон, отлежало в метални цистерни. - Правилно. Друга чаша. - Червено, каберне, осем години, югозападен склон, дъбови бъчви. - Правилно. Директора се вижда в чудо и намигва на секретарката си да направи нещо. Тя носи чаша с урина. Алкохоликът опитва: - Блондинка, 26-годишна, бременна в третия месец. И ако не ме вземете на работа, ще кажа от кого!
Пиянски 9,293 прег.
Виж целия →
12 английски джентълмени изнасилват германка, а тя крещи: - Найн, найн! Тогава трима от джентълмените стават и си тръгват...
Други 3,585 прег.
Виж целия →
Чукче пита баща си: - Татко, защо говорят за нас, че сме глупави? - Защото сме... и чука два пъти с пръст по масата. - Я, татко, някой чука, ще ида да отворя. - Стой, глупак такъв. Аз ще отворя.
Разни 3,490 прег.
Виж целия →
Един бездомник стои зад заведението "Св. Георги и змея". Излиза сервитьорка и той я моли за храна. - Я, се махай от тука! - развикала се тя. Той постоял, постоял и тръгнал. Като минавал пред заведението я среща отново: - Извинете госпожице, а може ли да говоря с Георги?
Разни 3,531 прег.
Виж целия →
Двама борци си четат вестник и единият казва: - Виж какво е писал този репортер за нас! Другия: - Ти виж утре какво ще пише за него!
Професионални 5,716 прег.
Виж целия →
- Ще се ожениш ли за мен, скъпи? - Ами виж какво, не мога, казват, че си имала твърде много мъже... - Ама не ти ли харесва как готвя? - Ооо, много ми харесва! - Не ти ли харесва как чистя? - Напротив страхотно чистиш, перфектна си... при теб е чисто като в операционна. - Не ти ли харесва как посрещам гости? - Превъзходна си. - Да не би да не ти е добре в леглото? - Какво говориш, с теб съм на седмото небе. - Е, какво си мислиш, че всичко това съм го учила задочно ли?
Семейни 3,491 прег.
Виж целия →
В един бар двама мъже си говорят. - Мараба, братчет, айде да пием по едно. - За кое да пием? - попитал другият. - Ами ти къде живееш? - В квартал Възраждане. А ти? - А и аз съм от там, ха, какво съвпадение. - Барман, я налей по едно. - Кой блок? - 15-ти блок. - Ха, и аз живея там. - Барман, налей по още едно. - Кой вход? - 13 вход, а ти? - А и аз там. - Барман, дай по още едно. - А на кой етаж? - На петия, а ти? - И аз там. - Барман, дай по още едно. Тук друг мъж попитал бармана: - Абе, тези голямо сьвпадение направиха бе, какви са? - Абе, двама братя са. Чудят се как да се напият, не им обръщай внимание.
Пиянски 9,670 прег.
Виж целия →
Катаджии спряли един поп с моторче и му казали: - Дядо попе, дай да видим дали всичко ти е наред! - Добре. - казал попа. Катаджиите проверили книжката на попа, но всичко било наред. - Дядо попе, защо всичко ти е наред? - Защото Господ е с мен! - А-а-а! Значи на моторче за един се возите двама! Глоба!
Професионални 5,510 прег.
Виж целия →
Двама приятели си говорят за жените си и единия вика: - Не мога да ги разбера тия жени! Моята помни на коя дата сме се запознали, къде сме се срещнали, какво съм й казал аз, какво ми е казала тя, в кое кафе сме отишли на първата среща и не можеш да си представиш какви неща още! А аз, братче, нищо от това не си спомням! Другият помислил и казал: - Виж какво! Ти помниш ли, когато хвана първия си голям шаран? - Е как да не помня! Беше на язовир Доспат, бяхме отишли петък вечер, 12 април преди 5 години. Петък през нощта нищо не ми клъвна! Чак неделя сутринта видях, че се е закачил, вадих го един час - беше 5 кг! Накрая Пешо влезе с ботушите да го вади с кепчето, щото оня се мяташе така здраво, че мислех, че ще ми изкубне въдицата от ръцете... - А мислиш ли, че шарана помни?
Семейни 6,726 прег.
Виж целия →
Две блондинки качени на дървото, режат клон. Минава някаква старица: - Не режете клона на който седите, че сигурно ще паднете! Не обръщат внимание и продългават да режат. Съответно падат и се озовават в болницата. На другия ден бабата минава край болницата. Едната от гипсираните я вижда и пита другата: - Това не е ли медиума, който ни предсказа бъдещето?
Блондинки 9,404 прег.
Виж целия →
- Защо си накупила толкова козметика? - ядосва се съпругът. - Защото красотата е главното оръжие на жената! - отговаря съпругата. - Да, но превъоръжаването ти от година на година става все по-скъпо!
Семейни 9,028 прег.
Виж целия →
В работата един разказва, че е намерил портфейл с пари в автобуса. - И какво направи? Занесе го в полицията ли? - Не. Не исках да си помислят, че парадирам с честността си...
Разни 3,280 прег.
Виж целия →
- Не понасям жени, на които направо на лицето им е написано, че се продават. - И какво точно не ти харесва? - Скъпо, бе...
Други 5,871 прег.
Виж целия →
Телефонен разговор: - Ало! Ще се омъжиш ли за мене? - Да! А кой се обажда всъщност?
Разни 3,284 прег.
Виж целия →
- Колега, ще ви съдя за сексуален тормоз на работното място. - Еее, ама защо така бе колежке... аз само споделих на глас какви апетитни форми имате. - Точно така колега, многократно само споделяте на глас, а никакви действия не предприемате. Това е гаден сексуален тормоз.
Други 3,556 прег.
Виж целия →
- Какво ще правиш на Св. Валентин? - Какъв ден се пада? - Петък. - Леща!
Разни 2,826 прег.
Виж целия →
Жена се гледа в огледалото и казва на мъжа си: - Скъпи, не мислиш ли, че белият цвят ме прави да изглеждам пълна? - Не мисля, че е от белия цвят, а това, че ядеш по 15 пъти на ден!
Семейни 7,867 прег.
Виж целия →