Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Парите трябва да се изкарват с кръв и пот. Кръвта на враговете и потта на робите.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Интернет и PC
Влиза блондинка в компютърен магазин и казва: - Търся гениална мишка шофьор за микромеки прозорци! Продавачът стои в недоумение няколко секунди и се сеща: - Аха! Трябва Ви "Genius" mouse driver for Microsoft Windows!
Интернет и PC
04.10.2017
4,381 прегледа
Следващ →
Още вицове
Разсипана сол - на караница е. Разсипана захар - на сдобряване е. Разсипан кокаин - на феерически усещания и фантастични видения е. Паднала вилица - на гости е. Паднал х*й - край, никой за никъде не бърза. Лястовиците летят ниско - очаквайте дъжд. Кравите летят ниско - разсипан е кокаина. Счупено огледало - на нещастие е. Скъсан ластик на бельото - на голям срам, или може би на малък. Скъсан презерватив - да се беше счупило огледалото... Сърбящ нос - на пиянство е. Сърбящи слабини - на доктор е. Сърбящ задник - на приключения е...
Двама от село си говорят: - А моята жена е много добра - дървата ще нацепи, обяда ще приготви, прасето ще нахрани... - Какво? Ти не можеш сам да се нахраниш ли?
Студент го скъсали на изпита и стои тъжен пред професора: - Вървете - казва професорът - пиша ви слаб наесен пак ще дойдете. Студентът: - А искате ли да строша чина с чело и ако успея, да ми пишете тройка? - Това е невъзможно. - Съгласен ли сте? - Давайте! Студентът строшава с чина с чело. - Добре, вървете, пиша ви тройка. А искате ли да строша с чело стената, да изляза и пак да вляза и вие да ми пищете четворка? - Е, това вече е съвсем невъзможно. - Съгласен ли сте? - Давайте! Студентът строшил стената с чело, излязъл и пак влязъл. Професорът удивено: - Е, пиша ви четворка, вървете. - А искате ли да се изпикая върху вас и да замиришете на парфюм, ако се получи, пишете ми шестица! - Съгласен! Студентът се изпикал върху професора, той се помирисъл и казал: - Нещо не мирише много на парфюм. - Хм, вярно, че не мирише. Е, нищо и четворка ми стига.
Мобилтел и Глобул се готвят да пуснат телефон, на който да може да се оплакват клиентите от високите цени и завишени сметки - цена на 1 минута разговор 1лв. без ДДС.
Из отговор на литературен въпрос на седмокласник:"В дясната си ръка баба Илийца държала пистолета, в лявата - бебето, а в другата - ранения бунтовник."