Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Fairplay 2: След Асен Блатечки и Криско е в болницата. Опитал да вземе колата на Кубрат Пулев.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Събудил си се и не знаеш с кой крак да стъпиш на пода? Изпрати "КРАК" на 1212!
Разни
03.10.2017
1,781 прегледа
Следващ →
Още вицове
Говорят си две блондинки: - Моят мъж, като се прибере от работата, винаги ме гледа като вълк. - Поне храниш ли го? - Разбира се, всяка събота.
Баба отива на доктор: - Кажи сега, докторе, има ли подобрение или не? - О да, вече спокойно може да се качвате по стълбище. - Слава Богу - вече много ми омръзна всеки път да се катеря по водосточната тръба...
Чукчата си купува кола. Питат го как е. - Ами добре е. До града стигам само за един час. Е, вярно, после се връщам пет часа... - Защо бе? - Ами за напред има пет скорости, а само една задна...
Автобиография: - Ожених се за вдовица, а баща ми - за дъщеря й. Роди им се син, който ми стана внук. Но тъй като съм син на баща си, то синът му ми е и брат, и жена му ми е мащеха. Тогава майка й ми е баба. А след като жена ми ми е баба, то аз САМ СЪМ СИ ДЯДО!
Ирландец запива в бара. Пие ужасно много, цяла нощ, и към 5 сутринта вече собственика му казва че трябва да затвори да изчисти, да оправи за сутринта. Става ирландеца, обаче се пльосва по лице и си вика: "Оф, ши пълзим до входа, да глътна малко свеж въздух..". Излиза, надига се и пак пада по лице. Мисли си: "Айде, ще пълзя до нас, пък каквото стане.." Застава пред входната врата, надига се, отключва си, прибира се и пак познатото падане по лице..пълзи до леглото и заспива накрая. Сутринта се събужда и жена му го подхваща: -ПАК СИ ПИЛ! СВИНЯ! СМОТАНЯК! АНГЛИЧАНИН! НЕ ТЕ ЛИ Е СРАМ?! -Ти пък, кое те кара да си мислиш така? -КАК КОЕ?! ОБАДИХА СЕ ОТ БАРА ДА ТИ КАЖАТ ЧЕ СИ СИ ЗАБРАВИЛ ИНВАЛИДНАТА КОЛИЧКА!