Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Събудил си се и не знаеш с кой крак да стъпиш на пода? Изпрати "КРАК" на 1212!
Разни 1,781 прегледа
Следващ →

Още вицове

Говорят си две блондинки: - Моят мъж, като се прибере от работата, винаги ме гледа като вълк. - Поне храниш ли го? - Разбира се, всяка събота. Баба отива на доктор: - Кажи сега, докторе, има ли подобрение или не? - О да, вече спокойно може да се качвате по стълбище. - Слава Богу - вече много ми омръзна всеки път да се катеря по водосточната тръба... Чукчата си купува кола. Питат го как е. - Ами добре е. До града стигам само за един час. Е, вярно, после се връщам пет часа... - Защо бе? - Ами за напред има пет скорости, а само една задна... Автобиография: - Ожених се за вдовица, а баща ми - за дъщеря й. Роди им се син, който ми стана внук. Но тъй като съм син на баща си, то синът му ми е и брат, и жена му ми е мащеха. Тогава майка й ми е баба. А след като жена ми ми е баба, то аз САМ СЪМ СИ ДЯДО! Ирландец запива в бара. Пие ужасно много, цяла нощ, и към 5 сутринта вече собственика му казва че трябва да затвори да изчисти, да оправи за сутринта. Става ирландеца, обаче се пльосва по лице и си вика: "Оф, ши пълзим до входа, да глътна малко свеж въздух..". Излиза, надига се и пак пада по лице. Мисли си: "Айде, ще пълзя до нас, пък каквото стане.." Застава пред входната врата, надига се, отключва си, прибира се и пак познатото падане по лице..пълзи до леглото и заспива накрая. Сутринта се събужда и жена му го подхваща: -ПАК СИ ПИЛ! СВИНЯ! СМОТАНЯК! АНГЛИЧАНИН! НЕ ТЕ ЛИ Е СРАМ?! -Ти пък, кое те кара да си мислиш така? -КАК КОЕ?! ОБАДИХА СЕ ОТ БАРА ДА ТИ КАЖАТ ЧЕ СИ СИ ЗАБРАВИЛ ИНВАЛИДНАТА КОЛИЧКА!