Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Говорят си двама немци, седнали на плажа в Слънчев бряг, гледайки морето: - Гюнтер, виж колко много вода! - Да, Маркус, забелязах. - Представяш ли си, ако не беше вода, а бира? - Ех, че колко бира е това...
Пиянски 7,569 прегледа
Следващ →

Още вицове

Час по български език. Всички пишат. Тихо е. От близката църква се чува камбанения звън, отбелязващ 16 часа. Един ученик възпитано изчаква да свърши камбаната и прошепва: - Някой ритна камбаната... Колкото някой е по-хубав, толкова по-далече е! След дълги изследвания един мъж най-после попитал лекаря: - Е, какво се оказа, докторе, ще имаме ли деца с жена ми? - Разбира се, господине... ако не сте ревнив. В цирка обявяват поредния номер: - А сега пред Вас ще излезе говорящия кон! Изкарват един кон, завързват го с въже и го повдигат до купола на цирка и го пускат оттам. Конят с трясък пада и казва: - Да ви .ба мамата, някой ден ще пукна така!! Трима наркомани, яко надрусани вървят по пътя. Единият казва: - Пичове, да вземем едно такси, а? Останалите двама се замислили и отговарят: - Става... Само че, за да не ни усети шофьорът, че сме надрусани, ще седнем и ще стоим тихичко. Спрели те едно такси и се качили. Сядат и мълчат. След пет минути шофьорът пита: - Момчета, вие кво, да не сте се надрусали? - Как разбра? - Ми как, седите ми тука тримата на предната седалка и си мълчите...