Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една баба тръгнала да си купува лукчета, но да вземе да си забрави очилата и се сетила, че мястото от където си ги купила последният път било нещо като да завършва на ОМ. Стига тя до една сграда и гледа табелка "Публичен дом" - аха тука ще да е, си вика и се наредила на опашката. По едно време един младеж с подигравателен тон й се развикал: - Хей бабето - ти не си ли малко старичка за тука? А тя отвръща: - Стара ,стара, ама знаиш ли как хубаво ги смуча!
Семейни 2,952 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещат се студенти. - На колко изпита те скъсаха? - Заедно с утрешния на пет. Мъж отишъл в командировка. След седмица пише на жена си: "Мила взе да ми става много мъчно без теб?" В отговор получил: "Не се притеснявай скъпи, аз тук намерих един, на който му става много лесно." - Ало, цирка ли е? - Да. - Трябват ли ви изроди за представление? - Да, защо? - Ами аз съм с две глави, на едната имам три уши, на другата четири очи... - Добре, ще те вземем. - Значи, да вземем да се видим? Ще ви чакам утре в 10.00 при часовника на гарата. За да ме познаете, ще нося списание в лявата ръка. Когато жените си вдигнат крайниците така, това не ще да е от жегата. Бисери и поуки от изпита по литература след 7. клас през 1998г. - Йордан Йовков - "По жицата" Циганче пита полицай: - Чичко, колко е часа? - Пет без десет - отговаря полицаят. - Като стане пет, ела да ми извъртиш една свирка - казвало нагло цигането. Полицаят хуква да го гони, но по пътя среща свой колега: - Защо гониш това циганче? - пита онзи. - Ами, каза ми в пет часа да му духам и затова. - Че то има още 5 минути, какво си се разбързал!?!