По повод изявлението на Андреас Майерхофер главен изп. директор на "М-тел", че проблемите с билинг системата им ще приключат до Коледа зевзеци от дневник написаха:
Зевзек 1 - Коя Коледа?
Зевзек 1 - На Коледа стават чудеса - казал си Андреас Майерхофер и запалил свещичка в църкавата.
Отегчен мъж в книжарницата:
- Моля ви, препоръчайте ми нещо за четене?!
- Ами... мога да ви предложа Кама Сутра!
- Е, добре де... нямате ли нещо за мъже, които все още пазят детското в себе си?!
- Ами имаме... Кама Сутра за оцветяване...