Стоят си в хладилника 10 яйца. Първото казва:
- Глей го онова яйце, в края! Ама каква муцуна, а?
Второто:
- Изрод. На хипар се прави.
Третото:
- Не го обиждайте, де! Може да е хормонално разстройство!
А четвъртото:
- Я млъквайте! Това е киви!
Заека видял,че лисицата излиза от къщи и говори нещо на лисичетата. Изчакал я да се скрие в гората и потропал на вратата. Отвътре лисичетата попитали кой е.
-Бате ви Зайо!
- Аа мама ни каза,на никой да не отваряме като сме сами.
-Аа бе що ви е... майката.
Казали те на лисицата и тя погнала Зайо. Настигнала го на една полянка и аха да го хване, но Зайо се шмугнал в една дупка. Лисицата след него, изкочил Зайо от другата страна и лисицата пак след него. Видял Зайо друга и скочил в нея, Лиса го последвала, но дупката се оказала по тясна и дупето на Лиса останало отгоре. Излязал Зайо от другата страна и кво да види......
-Абее няам време, ма нали съм обещал на децата........