Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Проблемът не изчезва в момента, в който си изтървете нервите...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Ученически
Влиза ученик по средата на часа: - Извинете, може ли гъбата? Учителят: - Ами не им знам прякорите, но гъбата да излезе.
Ученически
04.10.2017
4,794 прегледа
Следващ →
Още вицове
Съпругът на една жена вече не й обръщал никакво внимание и тя решила да промени външността си, за да я забележи. Първо си боядисала косата розова. Прибира се мъжът, сядат да вечерят, но той си гледа в чинията и хич не забелязва жена си. На другия ден жената се остригала гола глава. Вечерта - същата история - никой не забелязва промяната. На третия ден жената си сложила противогаз на главата. Сядат да вечерят и жената вече не издържала и попитала: - Не забелязваш ли някаква промяна в мен? А мъжът се вторачил в нея, гледал, гледал и казал: - Ти какво, веждите ли си си обръснала?
Дядото и бабата се условили, че ако на някого се прииска, ще казва: "Имам асо", а ако не му се иска: "Имам шестица". Легнали да спят и дядото казва: - Бабо, бабче, имам асо. - А аз шестица. Дядото се обидил и се обръща към стената. След известно време бабата казва: - Дядо, деденце, имам асо. - А аз шестица. Бабата отметнала одеялото и вика: - Дядо, ама и ти имаш асо. - Аз не играя с такива дето гледат чуждите карти.
Участничка в Мис България, заяви в предаването "Сблъсък" по BTV - Коя е последната книга, която прочете? - Амиии... понеже в училище изучаваме българска литература... Сега сме на Христо Ботев и затова прочетох отново "Под игото".
- Зашо като извикам водопроводчика, той не ми се смее, че не разбирам от водопровод. А администраторът ни се гаври с мен? - Ти не си написал в cv-то си, че владееш водопровод на ниво опитен потребител.
Чък Норис го е родила леля му, защото майка му не е могла.