Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Колко полицаи са необходими, за да се смени крушка? - Шест! Един стъпва на масата и хваща крушката. Четирима хващат масата и започват да я въртят, а шестият стои до вратата с изваден пистолет и внимава да не дойде тока и да ги убие!
Професионални 4,656 прегледа
Следващ →

Още вицове

Масово сбиване е имало днес на столичното летище. По радиоуредбата са съобщили: - Моля, изгубилият банкнота от 1 милион долара, да се яви на гише "Информация"! ----- Днес на митницата на аерогарата, митничарите случайно са открили в документна пратка много рядка банкнота от 1 милион долара от 1923 година. Въпросната банкнота е от първата игра "Монополи"... ----- Награждават митничарите за задържаната банкнота от един милион долара. А те си мърморят помежду си: - Да имаше някой да ни я развали, щяхте да я видите през крив макарон... ----- Сега разбрах защо Масларова казва, че нямала 50 000... ----- Масларова отрича, че банкнотата е нейна.... ----- - Добро ли е родословното дърво на вашето куче? - О, толкова добро, че ако кучето можеше да говори, изобщо нямаше да разговаря с мен или вас! Иванчо с една голяма синина на окото. Гошо го пита: -Кво става, аверче, кви са тия паважни екземи по лицето? -Абе, сбихме се с комшията Пешо! -Чакай, бе пич! Ти си три пъти по-як от него, как така ще те търкаля? -Да, ама той имаше нож в ръката! -Ами, що не хвана и ти един нож? -Ами, аз държах с двете ръце жена му за циците... Асан се прибира вкъщи и Айшето го пита "Къде беше бе?". -Епа па бех на училище научийме млого нови думи - най-млого ми ареса думата "ситуация". -Е, к’ва е таа дума де толко ти е аресала? -Еми гле’й са: ситуация значи да се прибереш дома и да ме завариш с комшийката у кревато. -Ааа,- изяснила си Айшето- ’начи га се прибереш от кръчмата и ме засечеш да се въргалям с комшията у кревато т’ва е ситуация? -Ааа, Айше дай да се разбереме. Не бъркай ситуацията с боя!!! В разгара на лятото един борец както се хранел в един ресторант изведнъж се развикал: - Келнер, келнер, абе момче спри този климатик че ще настина бе. - Веднага. - отвърнал моментално келнера. След няма и 10 минути бореца пак се развикал: - Абе момче кво си направил бе я усили климатика че много топло бе взех да се потя нещо. - Няма проблем господине веднага. - казал с готовност келнера. И пак след десетина минути бореца пак взел да вика: - Ей, момче абе кво си направил бе я веднага да спреш тоя климатик че ми духа на кръста бе. - Слушам господине, веднага. - отговорило момчето. От съседна маса един човек извикал келнера и го питал: - Абе момче как може да изпълняваш всички прищявки на тоя бе я го виж няма врат бе, пусни климатика спри климатика на какво прилича това? - Спокойно ние нямаме климатик. - отвърнал келнера.